Circle باشگاه موسسان ، شتاب دهنده فعالیت های اولیه را راه اندازی می کند

مطابق با اطلاعات منتشر شده ، ارائه دهنده فضاهای کاری The Circle یک شتاب دهنده جدید شرکتی برای تأسیس در مراحل اولیه راه اندازی کرده است. این تکرار فضای نوآوری آن است ، The Circle.Work ، که از نزدیک با مشاغل موجود در اسرائیل و جاهای دیگر همکاری می کند.

به همین مناسبت ، دکتر رون مالکا ، سفیر اسرائیل در هند گفت ، “اسرائیل یک کشور نوپا است و ما مشتاق هستیم فناوری ها و نوآوری های خود را با کارآفرینان در هند به اشتراک بگذاریم. قدرت واقعی مشارکت رو به رشد ما پیوندهای مردم به مردم است. ما مفتخریم که در تقویت اکوسیستم راه اندازی در هند با The Circle شریک هستیم. ”

Karanpal Singh ، مدیر عامل ، Hunch Ventures ، یک صندوق سرمایه گذاری متخصص در جوجه کشی و سرمایه رشد ، گفت: “Circle.Work بر اساس فلسفه اولویت بندی کارآفرین و ایجاد یک جامعه در اطراف آنها است. در حال حاضر ، موسسین باشگاه تکرار آن بستر برای استفاده از جامعه The Circle و تهیه آن برای کارآفرینان است. ”

FC یک اکوسیستم جامعه محور است ، جایی که تیم های هم افزایی از کارآفرینان روی راه حل های خود به روشی متناسب با فرصت های موجود در بازار فعلی کار می کنند. FC برخی از بزرگترین چالشهای شرکتهای نوپا از جمله دسترسی به بازار ، راهنمایی ، بودجه ، ارتباطات شرکتی ، آموزش ، فضا و مشارکتهای لازم برای مقیاس گذاری سرمایه گذاری در مراحل اولیه را برطرف خواهد کرد.

FC توسط Nemesisa Ujjain ، رئیس سابق برنامه های شریک صنعت مورد حمایت هند در Nasscom (NIPP) هدایت خواهد شد. یک کارآفرین ، مشاور نوآوری و مشاور نوآوری در Startup India Nemesisa برنامه نوآوری The Circle را برای استارتاپ ها و مشارکت شرکت ها اجرا خواهد کرد.

راجیو باتلا ، که رئیس تجارت در The Circle است ، و فعالیت های معاون سابق در American Express ، به Nemissisa برای اجرای برنامه ها کمک و راهنمایی می کند.

نمسیسا در مورد هدف باشگاه موسسان گفت: “باشگاه موسسان مجموع دانش همه ذینفعان است. از شرکای ما گرفته تا مربیان حوزه های مختلف و تخصص سرمایه گذاری. ما این را کنار هم قرار داده ایم تا در این دوران سخت ، کارآفرینان هند مجبور نباشند آن را به تنهایی ادامه دهند. ”

مأموریت F.C این است که توجه متمرکز را به تیم های منتخب کارآفرین در مراحل اولیه ، که محصولی با کمی کشش دارند و اکنون به دنبال مقیاس گذاری هستند ، جلب کند.

این تیم در FC تلاش خواهد کرد مجموعه مشخصی از محصولات قابل تحویل را برای کارآفرینانشان که هدفشان جمع آوری سرمایه و راهنمایی است ، اجرا کند. با پشتیبانی شرکای استراتژیک مانند کنفدراسیون صنعت هند ، خدمات وب آمازون ، Freshworks و سفارت اسرائیل ، بنیان گذاران FC به طیف گسترده ای از متخصصان دسترسی خواهند یافت. انتشار افزود: استارت آپ ها فرصتی پیدا می کنند تا ایده های خود را برای جمع آوری سرمایه به شبکه سرمایه گذاران موسوم به “دایره فرشتگان” ارائه دهند.

راجات تاندون ، رئیس انجمن سرمایه گذاری خصوصی و سرمایه های خصوصی هند (IVCA) می گوید ، “شتاب دهنده هایی مانند The Founders Club می توانند نقش مهمی در حمایت از کارآفرینان تازه کار داشته باشند ، به ویژه در این شرایط سخت ، پشتیبانی از تخصص های تخصصی ، راهنمایی ، ارتباط و آوردن تجربه برای راه اندازی های جدید. ”

علاوه بر Tandon ، FC چندین شریک دارد از جمله کارآفرینان سری ، مربیان و سرمایه گذاران فرشته مانند Madhumita Ramanathan (رئیس استراتژی هند و M&A ، Experian) ، Mahavir Sharma (رئیس TiE global و رئیس Rajasthan Angels) ، Vishal Gupta (بنیانگذار ، Kabeela Life) ، Gaurav Kachru (VC و کارآفرین) ، Amit Dutta (کارآفرین سریال و رئیس سابق بازاریابی در Unilever) ، Biten Kathrani (رئیس تحقیق و توسعه APAC ، جانسون و جانسون) ، Zohare حیدر (بنیانگذار ، خیابان دیجیتال دبی) و Seetharaman Venkatraman (ED ، نامورا هند). شرکای بین المللی Circle FC در اسرائیل ، امارات ، سنگاپور ، اروپا و انگلستان نیز به استارتاپ هایی که به دنبال گسترش هستند کمک خواهند کرد.