Cogos Tech شاهد رشد درآمد در طول فصل جشن است. تا پایان ماه ناوگان EV کامل را ارائه دهید

شرکت Cogos Technologies در روز دوشنبه اعلام کرد که در فصول جشن رشد تقاضا و درآمد را شاهد بوده و در حال آماده شدن برای عرضه ناوگان کامل EV تا پایان ماه جاری است. پلتفرم تدارکات مبتنی بر هوش مصنوعی ، که خدمات لجستیکی درون شهری را ارائه می دهد ، در سال 2016 توسط کارآفرینان سری Prasad Sreeram و Rama Mohan Katta تاسیس شد ، گفت که در سه ماه گذشته فعالیت خود را به بیش از 200 شهر پان هند گسترش داده است.

فروش جشن های شرکت های تجارت الکترونیکی با وجود بیماری همه گیر ، شاهد افزایش چشمگیر فروش بوده است. بخش تجارت الکترونیکی ، که به تدارکات بستگی دارد ، تبدیل به یک مزیت شده است زیرا تقریباً هر شرکت در تلاش برای ورود به حوزه آنلاین است ، این شرکت در انتشار اعلام کرد.

Cogos Technology با بالا رفتن از این رونق ، رشد چشمگیر 150 درصدی درآمد را در طول فصل جشن به ثبت رساند ، در حالی که تقاضا در این دوره 72 درصد رشد داشت. این شرکت بیشتر در کسب و کار از شهرهای ردیف دوم و هشتم ، که 80 درصد کل تقاضا را تشکیل می داد ، هدایت می شد.

در این دوره ، Cogos همچنین 100 کارمند را به عنوان بخشی از استخدام فصلی برای تأمین نیازهای بیشتر ، اضافه کرد.

“ما شاهد افزایش روند رو به افزایش مصرف کنندگان از سراسر برات در حال حرکت به سمت تجارت و خدمات دیجیتالی در چالش های COVID-19 بار هستیم.

پراساد سریرام ، بنیانگذار و گفت مدیر ارشد اجرایی شرکت Cogos Technologies.

وی افزود که این شرکت در بیش از 200 شهر برای حمایت از فصل جشن که در حال انجام است فعالیت خود را افزایش داده است.

این شرکت افزود ، Cogos همچنین در برخی از شهرها خلبان خودروهای الكترونیكی راه اندازی كرده است و قصد دارد تا اواخر ماه نوامبر ناوگان كامل EV را راه اندازی كند.