Collegedunia درآمد سالانه 73 کروری در سال مالی 20 را تماشا می کند

پورتال آموزشی Collegedunia ، که یک موتور جستجوی کالج را به همراه بررسی ها ارائه می دهد ، با وجود افزایش عدم قطعیت به دلیل همه گیری Covid-19 ، در مالی 2019-20-20 73 دلار روپیه به دست آورده است.

این شرکت نوپا اعلام کرد که در سه ماهه دوم سال مالی جاری موفق به حفظ 30 درصد رشد درآمد سه ماهه شده است. این عملکرد را به 50٪ افزایش سالانه میزان بازدید (سالانه) نسبت داد.

برای اکتبر سال 2020 ، Similarweb ، یک ابزار تجزیه و تحلیل برای بازدید از وب سایت ، گزارش می دهد که Collegedunia 21 میلیون جلسه را مدیریت کرده است. پرتال آماده سازی امتحانات دولتی تازه تاسیس استارت آپ Prepp.in حدود 5 میلیون جلسه در ماه انجام می دهد. متوسط ​​مدت زمان شروع کار بیش از سه دقیقه و 2.75 صفحه در هر بازدید است.

این استارتاپ توسط دانش آموخته BITS Pilani Sahil Chalana تاسیس شده است و دارای بالاترین تعداد بازبینی در این گروه با 3 بررسی عالی برای 17000 کالج و دانشگاه هند است.

تحصیلات راه اندازی خارج از کشور عمودی نیز شروع به جذب کرده و ماهانه به طور متوسط ​​4000 تحصیل در خارج از کشور را در اختیار مشاوران مشاوره قرار می دهد.

وی افزود: “اصول اساسی بیش از حد انتظار به رشد ما دامن زده است. بررسی های ما نشان دهنده قدرت در تعامل با کاربر و ارائه تجربه غوطه وری بیشتر برای کاربرانی است که برای ورود به دانشگاه وارد می شوند. ”

رئیس تجارت این شرکت سانجی مینا ادعا می کند ، آنها “ارتباط همزیستی با مشتریان خود ایجاد کرده اند ، این امکان را برای کالج ها فراهم می کند که پذیرش را زودهنگام به پایان برسانند و کلاس ها را شروع کنند تا ضررهای ناشی از قفل شدن ناشی از COVID را به حداقل برسانند.”