DailyObjects قصد دارد درآمد FY21 را به 50 کرور برساند

شرکت لوازم جانبی سبک زندگی DailyObjects پیش بینی می کند درآمد این شرکت در بازه زمانی مالی و در نتیجه استقبال شدید از محصولات اخیر خود مانند ضدعفونی کننده های UV و ماسک های صورت ، به دو برابر 50 کرور روپیه برسد. این شرکت که محصولاتی مانند کیف موبایل ، روکش لپ تاپ و کیف تولید کرده است ، پس از شیوع بیماری همه گیر COVID-19 ، نمونه کارهای خود را به محصولات مانند ضدعفونی کننده های جیبی UV-C و ماسک های صورت گسترش داد.

“مانند سایر مشاغل ، ما نیز تأثیر قفل را دیدیم و به فکر محصولات اساسی مورد نیاز مردم در آن شرایط افتادیم. ما در اواخر آوریل ضدعفونی کننده UV را همراه با محصولاتی مانند ماسک و لوازم جانبی دفتر خانگی راه اندازی کردیم.” مدیرعامل DailyObjects ، پانکاج گارگ گفت.

وی افزود استقبال از این محصولات بسیار خوب بوده است و این شرکت در فاصله بین ماه های مارس و مه رشد 30 درصدی را تجربه کرده است.

DailyObjects بیش از 12000 واحد برای محصولات ضدعفونی کننده UV-C فروخته است. محصولات آن از طریق پلت فرم دیجیتال خود و همچنین سایر شرکت های تجارت الکترونیکی به فروش می رسد.

وی گفت: “این رشد بیشتر در پشت محصولات جدیدی است که به بازار عرضه شده اند. حدود 30-40 درصد درآمد حاصل از این دسته های جدید است. اما دسته های قدیمی تر مانند کیف موبایل ، کیف و غیره نیز در حال افزایش هستند.” گفت

این شرکت تنظیمات تولیدی خود را برای موارد و کیف با حدود 200 نفر که در کارخانه کار می کنند ، دارد. دستگاه ضدعفونی کننده اشعه ماورا بنفش از طریق یک شریک در هند در حال تولید است.

“ما درآمد سالانه 24 کرور در سال مالی 20 ثبت کرده بودیم و هدف آن 50 کرور برای سال مالی 21 است. ما انتظار داریم که تا پایان سال آینده (22 سال مالی 22 ساله) نرخ کرور 100 روپیه داشته باشیم. اکثر فروش های ما (60 درصد) از طریق مترو در هند حاصل می شود. ”

وی افزود که جدا از هند ، محصولات DailyObjects از طریق شرکا در خاورمیانه فروخته می شود.

وی گفت: “ما در حال مذاكره با طرفهای مختلف هستیم تا طی چند ماه آینده در اروپا شراكت خود را ثبت كنیم. ما همچنین مشتاق بازار آمریكا هستیم. در 12 ماه آینده 20-25 درصد درآمد ما از طریق عملیات بین المللی تأمین می شود.” گفت

با این حال ، وی از اظهارنظر در مورد سهم فعلی عملیات بین المللی برای درآمد خودداری کرد. SR DRR DRR