Delhivery: Delhivery در استارت‌آپ SaaS Vinculum در تجارت الکترونیک سرمایه‌گذاری می‌کند تا مستقیماً به مشتری فشار وارد کند.

ارائه دهنده خدمات لجستیک Delhivery روز شنبه گفت که در تجارت الکترونیک شرکت SaaS Vinculum سرمایه گذاری خواهد کرد.

این سرمایه‌گذاری اولین بخش از یک معامله دو مرحله‌ای بالقوه است که براساس آن Delhivery می‌تواند پس از شش ماه سهام خود را در شرکت افزایش دهد. هر دو شرکت جزئیات مالی این معامله را فاش نکردند.

Vinculum راه‌حل‌های خرده‌فروشی نرم‌افزاری را برای شرکت‌ها، برندها، توزیع‌کنندگان و شرکت‌های تجارت سریع D2C (مستقیم به مصرف‌کننده) ارائه می‌کند.

از طریق این سرمایه گذاری، این دو شرکت یک پشته یکپارچه کامل برای پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازهای پس از خرید یک نام تجاری D2C خواهند ساخت. ادغام عمیق‌تر با سیستم مدیریت سفارشات پیشرو در صنعت Vinculum (OMS) اولین پیشنهاد E2E کاملاً یکپارچه در نوع خود خواهد بود.» Delhivery در بیانیه‌ای گفت.

این اعلامیه یک روز پس از اعلام نتایج سه ماهه چهارم Delhivery منتشر شد. شرکت زنجیره تامین و لجستیک متمرکز بر تجارت الکترونیک اعلام کرد درآمد سه ماهه مارس آن از 2072 کرور در سال گذشته به 10 درصد کاهش یافته و به 1859 کرور روپیه رسیده و زیان خالص آن از 119 کرور به 158 کرور افزایش یافته است. هزینه ها از 2254 کرور به 2107 کرور روپیه 6 درصد کاهش یافت. شرکت مستقر در گورگان گفت Ebitda تعدیل شده آن در سه ماهه مثبت شد و 6 کرور روپیه در مقایسه با ضرر 67 کرور در سه ماهه سوم سال مالی 23، مثبت شد.

زیان ها افزایش می یابد، درآمد کاهش می یابد_Delhivery financs_Graphic_ETTECH_2ETtech

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

Vinculum که یک پلتفرم نرم‌افزار همه‌کاناله SaaS است، ادعا می‌کند که با بیش از 400 برند در بازارهای مواد غذایی و FMCG، مراقبت‌های بهداشتی، زیبایی و جواهرات در هند، آسیای جنوب شرقی و بازارهای خاورمیانه کار می‌کند.

Venkat Nott، بنیانگذار و مدیر اجرایی گروه Vinculum، گفت: “ما از سرمایه گذاری که توسط Delhivery در Vinculum انجام می شود خرسندیم. این پایه و اساس یکپارچگی عمیق فناوری بین هر دو شرکت، فرصت‌های همکاری فوق‌العاده و ارزش تجاری بی‌نظیر برای مشتریان ما است.»

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.