Delhivery: Delhivery می گوید که افسر ارشد انطباق استعفا کرده است

شرکت تدارکاتی متمرکز بر تجارت الکترونیک، سونیل کومار بانسال، مدیر ارشد انطباق و منشی شرکت Delhivery از سمت خود استعفا داده است.

در این پرونده آمده است: «ما به اطلاع شما می‌رسانیم که سونیل کومار بانسال استعفای خود را از سمت منشی شرکت و افسر انطباق شرکت ارائه کرده است. استعفای وی در تاریخ 3 می 2023 توسط شرکت پذیرفته شده است و از 31 می 2023 از خدمات خود معاف می شود.

Delhivery گفت که در حال انتصاب یک نامزد مناسب به عنوان جایگزین بانسال تا 31 مه است.

این دومین خروج مقامات ارشد از این شرکت در هفته های اخیر است. در ماه آوریل، آبهیک کومار میترا، مدیر ارشد تجربه مشتری، استعفا داد. میترا مدیرعامل Spoton بود، شرکت لجستیکی که Delhivery در سال 2021 به مبلغ 300 میلیون دلار خریداری کرده بود.

این توسعه در بحبوحه رقابت فزاینده در فضا انجام می شود. شرکت تدارکات مستقر در گورگان شاهد بوده است که سهم بازار خود در محموله‌های تجارت الکترونیکی از 23 درصد در سال مالی 22 به 21.5 درصد در سال 2022-23 (آوریل تا مارس) کاهش یافته است. طبق گزارش شرکت کارگزاری برنشتاین، انتظار می‌رود این سهم تا سال مالی 30 به 19 درصد کاهش یابد.

گزارش Bernstein اشاره کرد که سهم بازار Delhivery در سال مالی 22 از 15 تا 16 درصد در سال مالی 21 به 22-23 درصد رسیده است.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.