deloitte india: Deloitte دارایی های “Tezeva” و “FaktoryWize” را از Websym Solutions خریداری می کند.

Deloitte India دو دارایی “Tezeva” و “FaktoryWize” را از یک استارتاپ فناوری مبتنی بر پونا، Websym Solutions، به همراه تیمی که این دارایی‌ها را در بین مشتریان طراحی و به کار گرفته است، خریداری کرده است، زیرا به دنبال تقویت قابلیت‌های اینترنت اشیا است. اتوماسیون و تحول دیجیتال

این دارایی ها به سازمان ها کمک می کند تا از اینترنت اشیاء، داده های بزرگ، ابر و تجزیه و تحلیل استفاده کنند و مدیریت فرآیند را در زمان واقعی فعال کنند.

همچنین، آنها تجزیه و تحلیل های عملی را برای افزایش بهره وری، بهبود کارایی، افزایش دید عملیاتی و اجرای انطباق با فرآیند ارائه می دهند.

با به دست آوردن دارایی ها، Deloitte India سبد خدمات موجود خود را گسترش داده و توانایی ارائه مشاوره سرتاسر، پیاده سازی، و راه حل های عملیاتی را برای تولید کنندگان، OEM های صنعتی و مصرف کننده و استقرار شهر هوشمند/ابزارهای هوشمند تقویت کرده است. بیانیه.

جزئیات مالی این معامله را فاش نکرد.

“Deloitte Touche Tohmatsu India LLP (Deloitte India) دو دارایی شاخص “Tezeva” و “FaktoryWize” را از Websym Solutions، یک استارت آپ فناوری مبتنی بر پونا که در راه حل ها و خدمات مبتنی بر داده تخصص دارد، به همراه تیمی که این دارایی ها را در بین مشتریان طراحی و به کار گرفته است.”

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


تولیدکنندگان در صنایع انرژی، صنعتی و محصولات مصرفی و همچنین پروژه‌های شهر هوشمند از «Tezeva» و «FaktoryWize» استفاده می‌کنند. دیلویت هند این محصولات را به سایر صنایع نیز معرفی خواهد کرد. رومال شتی: “ما بسیار هیجان زده هستیم که این خریدها را اعلام کنیم زیرا فرصتی عالی برای ما است تا تخصص خود را در عصر صنعت 4.0 افزایش دهیم، جایی که راه حل های مبتنی بر داده در صنایع مختلف، راندمان، سهولت و بهره وری تقاضای زیادی دارند.” مدیر اجرایی Deloitte South Asia گفت.

Tezeva یک پلت فرم محصولات متصل است که به OEM ها (تولیدکنندگان تجهیزات اصلی) اجازه می دهد تا سلامت و عملکرد، تشخیص از راه دور و نگهداری پیش بینی دارایی ها و محصولات از راه دور را نظارت کنند.

از طرف دیگر، FaktoryWize یک پلت فرم عملیات متصل است که به تولیدکنندگان اجازه می دهد تا عملیات را ساده کنند، کارایی عملیاتی را افزایش دهند و حاشیه سود را افزایش دهند.

در این بیانیه آمده است: این در محیط‌های ناهمگن مغازه و سناریوهای فرآیند تولید گسسته و پیوسته کار می‌کند و از استقرار چند کارخانه و چند کشور پشتیبانی می‌کند.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.