Esops: PharmEasy Esops را به ارزش 3 میلیون دلار خریداری می کند

داروخانه آنلاین Pharmeasy در حال خرید طرح های مالکیت سهام کارمندان (Esops) به ارزش 3 میلیون دلار است ، زیرا به نظر می رسد می تواند اعتماد به نفس کارکنان را در میان همه گیر Covid-19 و در زمانی که رقابت با ورود Reliance Industries و آمازون افزایش می یابد ، ایجاد کند.

این شرکت مستقر در بمبئی گفت ، بازپرداخت Esop 40-45 کارمند اولیه را سود می برد.

“دارمیل شث” ، بنیانگذار Pharmeasy ، گفت: “ما دور خود را مطرح كردیم ، بنابراین تصمیم گرفتیم بخشی از آن را برای انجام بازخرید و تشویق مردم برای همه آنچه تاكنون انجام داده اند اختصاص دهیم و ما این كار را ادامه خواهیم داد.” “ما در بخشی هستیم که خوشبختانه تحت تأثیر قرار نگرفته است ، اما ممکن است خانواده های کارمندان ما تحت تأثیر قرار بگیرند و با مشکلاتی روبرو شوند.”

Pharmeasy هنگام جمع آوری 220 میلیون دلار با هدایت سال گذشته Temasek ، حدود 700 میلیون دلار ارزش داشت.

این شرکت از آن زمان توافق کرده است که رقیب کوچکتر Medlife را در ازای 20٪ سهام خریداری کند ، معامله ای که کمیسیون رقابت هند تصویب کرده است.

ET در ماه اکتبر گزارش داد که شرکت Naspers فن آوری و رسانه های آفریقای جنوبی و شرکت سرمایه گذاری خصوصی TPG مستقر در ایالات متحده در حال مذاکره برای سرمایه گذاری حداکثر 100 میلیون دلار در PharmEasy با ارزیابی 1.2 میلیارد دلاری پیش از پول هستند.

شث گفت که Pharmeasy همیشه دوست داشته است که کارمندان پوست بیشتری در بازی داشته باشند و Esops آن بین 5 تا 7 درصد از کل سهام آن را تشکیل دهد.

“این زمانهایی است که ما باید اعتماد به نفس ایجاد کنیم. این شرکت به خوبی کار می کند ، مردم بیش از 100 putting سرمایه گذاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که ما کار می کنیم. ”

اکوسیستم استارت آپی هند شاهد بازخوردهای Esop بوده است ، هفته گذشته ET گزارش داد که پلت فرم سفارش غذا Swiggy سهام با ارزش 7- 9 میلیون دلار و پلتفرم تجارت اجتماعی Meesho برای خرید 5 میلیون دلار خریداری خواهد کرد.

پلتفرم فناوری آموزشی Unacademy و پلت فرم تجارت آنلاین Zerodha نیز در اوایل سال اعلام بازگشت کرده بودند.

Zerodha بخشی از Esops خود را با ارزش سرمایه گذاری 7000 کرور روپیه خریداری کرده بود که شرکت راه انداز از آن به عنوان معیار استفاده کرد تا خود را تک شاخ بنامد.