Flipkart برای تقویت تجربه کاربر ، شرکت AR Scapic را خریداری می کند

گروه Flipkart Scapic ، یک شرکت واقعیت افزوده (AR) را با مبلغی نامشخص خریداری کرده است. Scapic یک بستر مبتنی بر ابر است که امکان ایجاد و انتشار محتوای AR و 3D را فراهم می کند ، و به مشتریان در سراسر تجارت الکترونیکی و بازاریابی خدمات می دهد.

از طریق خرید Scapic ، Flipkart 100٪ سهام شرکت و یک تیم از توسعه دهندگان و طراحان را به دست می آورد. این تیم در جهت تسریع در تلاشهای شرکت برای ارائه تجربیات دوربین عمیق تر ، ویترین فروشگاه های مجازی و فرصت های جدید برای تبلیغات تجاری در سیستم عامل خود تلاش خواهد کرد.

وی افزود: “امسال به دلیل اولویت قرار دادن افراد در سلامتی و ایمنی ، سرعت پذیرش آنلاین افزایش یافته است – چه آموزش ، چه ارتباطات و چه خرید. همانطور که ما سرمایه گذاری هایی را انجام می دهیم که بر توسعه و پرورش اکوسیستم خرده فروشی متمرکز است ، ما همچنین متعهد هستیم که از نظر محتوا و تجربه ، سیستم عامل خود را برای کاربران آسان تر هدایت کنیم و از آنها غنی تر شویم. ”

Scapic در سال 2017 توسط Sai Krishna VK و Ajay PV تاسیس شد و در خارج از بنگلور مستقر است.

پلت فرم بدون کد Scapic به ایجاد تجربیات فراگیر در دسته هایی مانند مد ، مبلمان و وسایل الکترونیکی کمک می کند. ما عمیقاً از فرصتی که ارائه می شود برای مقیاس گذاری بیشتر این موضوع و ایجاد میلیون ها خریدار در هند پتانسیل AR را هیجان زده ایم. ”

در اوایل این ماه ، Flipkart مالکیت معنوی استارت آپ بازی Mech Mocha را با مبلغی نامعلوم به دست آورد ، زیرا به دنبال ایجاد قالب های جدیدتر برای افزایش تعامل کاربران در بستر GameZone خود است. همچنین سهام اقلیت های Aditya Birla Fashion و Arvind Youth Brands را به خود اختصاص داده است.