Franklin Templeton MF برای رای گیری الکترونیکی برای طرح های بدهی بسته در تاریخ 26 تا 28 دسامبر برگزار خواهد کرد

متولی صندوق سرمایه گذاری متقابل فرانکلین تمپلتون در هند به منظور کسب رضایت در مورد سامان دهی منظم شش طرح با درآمد ثابت تحت مقررات 18 (15) (c) از مقررات SEBI (صندوق های سرمایه گذاری مشترک) 1996 مطابق دستور موقت صادر شده ، به مالکان مالک مراجعه کرده است. دادگاه عالی در 3 دسامبر.

متولی با ‘K Fintech’ برای روند رای گیری الکترونیکی و جلسات صاحبان کالا برای جلب رضایت صاحبان کالا همکاری کرده است. رأی گیری از 26 تا 28 دسامبر سال 2020 و نشست صاحبان برنامه های مربوطه در تاریخ 29 دسامبر برگزار می شود. جزئیات و موارد مشابه از طریق یک اطلاعیه با مالکان مالک به اشتراک گذاشته شده است. صندوق صندوق می گوید که هدف از اجرای رأی گیری ، جلب رضایت “با اکثریت ساده” افراد متبوع برای تصمیم گرفته شده توسط متولی برای پایان دادن به شش طرح با درآمد ثابت به روشی منظم است. برای هر طرح به طور جداگانه رضایت از مالکان مالک کسب خواهد شد.

صندوق صندوق در بیانیه مطبوعاتی گفت که رأی دادن به بله به قطعنامه پیشنهادی برای دارندگان سود مفید خواهد بود. متولی معتقد است که با تصفیه منظم ارزش دارایی های نمونه کارها برای توزیع وجه نقد به سهامداران به طور نسبی به حداکثر می رسد. احتمال تحقق ارزش منصفانه از طریق سرمایه گذاری ها در یک بازه زمانی معقول توسط شخصی که طبق مقررات 41 در یک سیم پیچ منظم مجاز است ، بیشتر است.

اگر تصمیم برای پایان دادن به برنامه ها به روشی منظم اجرا نشود ، این یک هجوم بازخریدها را تسریع می کند ، که باعث فروش اضطراری اوراق بهادار نمونه کارها می شود ، احتمالاً منجر به کاهش ارزش خالص دارایی (NAV) سهام طرح ها و ضررهای قابل توجه برای واحدهای فروش.

گزینه های موجود برای Unitholders:


واحدهای صنفی در شش طرح در حال پیچیدن دو گزینه دارند:


رأی “بله” به نفع پیچیدن منظم. خانه صندوق گفت که این به معنای انتخاب یک برنامه منظم با قابلیت تحقق ارزش منصفانه از دارایی ها است. این امر به متولی این امکان را می دهد تا گام بعدی را که درخواست تأیید بیشتر از دارندگان مالکیت برای تعیین شخصی تحت مقررات 41 (1) برای انجام مراحل پیچیده است ، ادامه دهد.


رأی “نه” در برابر پیچیدگی منظم – این به معنای انتخاب مجدد طرح ها برای خریدها و بازخریدها است ، که به طور بالقوه منجر به تصفیه اضطراری اوراق بهادار و از دست رفتن ارزش آن می شود. فروش اضطراری اوراق بهادار موجود در اوراق بهادار می تواند منجر به کاهش سریع و شیب دار NAV شود که منجر به ضررهای قابل توجهی برای صاحبان سهام شود (صرف نظر از شرایط بازار).

سانجی ساپر ، رئیس جمهور ، فرانکلین تمپلتون – هند ، گفت: “ما به دنبال رضایت صاحبان سهام برای انحلال منظم هستیم و معتقدیم که این امر بهترین نتیجه ممکن را برای دارنده های مالکیت در این طرح ها به همراه خواهد داشت. رأی شرکت های صنفی به نفع انحلال منظم به ما این امکان را می دهد بدون بازگشت به انحلال اضطراری اوراق بهادار ، بازده ارزش سرمایه گذاری را به حداکثر برسانیم. فرصت تصفیه دارایی ها با ارزش منصفانه با گذشت زمان در یک فضای عادی بازار افزایش می یابد. ”

ساپره افزود: “انحراف منظم به معنای انتظار طولانی برای بازگشت پول نیست. هنگامی که رای اکثریت “بله” را به نفع تمیز کردن منظم برنامه ها دریافت کردیم ، متولی با رای دوم ادامه خواهد داد تا تصویب واحدهای صنفی را طبق آنچه در مقررات 41 مقررات سال 1996 SEBI (صندوق سرمایه گذاری مشترک) لازم است تأیید کند. متولی ، یا هر شخص دیگری برای ادامه کار در حل این طرح ها. سپس این طرح ها می توانند پول نقد موجود در این طرح ها را توزیع کرده و در فواصل معین با پرداخت دریافت جریان نقدی از طریق درآمدزایی از دارایی ها ، پرداخت های بیشتری انجام دهند. ”

Santosh Kamath ، CIO ، Franklin Templeton Fixed Income Fix India ، گفت: “از 24 آوریل 2020 تا 27 نوامبر 2020 ، شش طرح در حال انجام 11،576 کرور INR از سررسید ، پیش پرداخت و کوپن دریافت کرده اند. چهار مورد از شش طرح در حال حاضر مثبت هستند و نزدیک به 7226 کرون درامد برای بازگشت به Unitholders در دسترس دارند ، البته منوط به پرداخت هزینه های جاری است. همه این پول نقد بدون هیچگونه فروش ثانویه در بازار (کسب درآمد فعال) از اوراق بهادار در این شش طرح دریافت شده است. این به این واقعیت اشاره دارد که اوراق بهادار موجود در صندوق ها همچنان ارزش خود را حفظ می کنند. ”

کامات با پرداختن به نگرانی های مربوط به کیفیت پرتفوی و توانایی برنامه ها برای کسب درآمد از دارایی ها ، افزود: “توجه به این نکته ضروری است که از 11،576 کرور INR دریافتی از 24 آوریل 2020 ، تقریباً نیمی از این مبلغ از اوراق بهادار دریافت شده است. دارای رتبه “A” و سپس اوراق بهادار دارای رتبه “AA” است. بسیاری از این اوراق بهادار لیست نشده بودند و در بسیاری از موارد ، طرح های فرانکلین تمپلتون اکثریت سرمایه گذاران بودند. ما همیشه بر این عقیده بودیم که اینها اساساً مشاغل خوبی هستند. با این حال ، با تأثیر Covid-19 بر اقتصاد ، بازارها به طور قابل توجهی از ریسک پذیری رنج می برند و نقدینگی بازار ثانویه برای بسیاری از این ناشران در مارس و آوریل سال 2020 کم است. ”

ساپره همچنین اضافه كرد: “من از مالكان صنف می خواهم و درخواست می كنم كه به منظور محافظت از ارزش سرمایه گذاری های خود با حمایت از یك سیم پیچ منظم ، تصمیم منطقی بگیرند. اکنون شاهد هستیم که بسیاری از ناشران با پیشنهادهای پیش پرداخت به ما نزدیک می شوند و با بازگشت آرام آرام بازار به شرایط عادی ، سود بازار ثانویه برای بسیاری از اوراق بهادار موجود در پرتفوی طرح نیز در حال افزایش است. ما می توانیم روند کسب درآمد از دارایی های طرح را تسریع کنیم ، درصورتی که رضایت صاحبان سهام را برای یک روند منظم داشته باشیم. ما اعتقاد داریم که درآمدزایی از مقدار زیادی از دارایی های نمونه کارها در طی یک دوره زمانی به صورت منظم در مقایسه با مجبور شدن به فروش اوراق بهادار مشابه “فروش پریشانی” در مدت زمان کوتاه ، نتایج بهتری را برای صاحبان سهام به همراه خواهد داشت. ”