Good glamm gokwik: Good Glamm Group با فعال کننده تجارت الکترونیک GoKwik برای گسترش خدمات تحویل نقدی مرتبط است.

Good Glamm Group با فعال‌کننده تجارت الکترونیک GoKwik همکاری کرده است تا قابلیت سرویس‌دهی نقدی در هنگام تحویل (COD) را در هند گسترش دهد و خطر بازگشت به مبدأ (RTO یا سفارش‌های غیرقابل تحویل) را به حداقل برساند.

گروه گود گلم دارای برندهایی مانند MyGlamm، The Moms Co و St Botanica است. GoKwik از راه حل های خود برای اطمینان از حفاظت RTO و باز کردن پتانسیل رشد بیشتر برای گروه Good Glamm استفاده خواهد کرد.

در بیانیه ای آمده است که GoKwik همچنین به استارتاپ کمک می کند تا قابلیت خدمات COD خود را عمیق تر در سطح سه و چهار شهرها و شهرهای دورافتاده کشور گسترش دهد.

“با رشد سریع تجارت الکترونیک در هند، ما نیاز به افزایش تجربه خرید آنلاین خود را با ارائه خدمات COD قابل اعتماد و مدیریت کارآمد RTO تشخیص دادیم. همکاری با GoKwik به ما این امکان را داده است که این کار را انجام دهیم، و ما مطمئن هستیم که این همکاری ما را قادر می‌سازد پایگاه مشتریان خود را گسترش دهیم و رشد کسب و کار را در عین به حداقل رساندن زیان COD انجام دهیم.»

COD همچنان یک روش پرداخت ترجیحی است حتی با افزایش پذیرش پرداخت های دیجیتال در هند. بر اساس برخی برآوردها، تقریبا 60 تا 80 درصد از سفارشات در پلتفرم های تجارت الکترونیک همچنان سفارشات COD هستند.

“…ما هیجان زده هستیم که آنها (گروه گود گلم) ما را به عنوان توانمندساز خود در این سفر رشد انتخاب کرده اند. ما مشتاقانه منتظریم تا از طریق راه حل های خود به آنها کمک کنیم تا به بازارهای عمیق تر بهارات نفوذ کنند.” Chirag Taneja، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل، GoKwik گفت.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


GoKwik خدمات فعال سازی تجارت الکترونیک تمام پشته را در کل قیف خرید ارائه می دهد. این به برندهای D2C تجارت الکترونیک، پلتفرم‌های چند کاناله و بازارها کمک می‌کند تا سودآوری خود را افزایش دهند، هزینه‌های رها کردن سبد خرید و جذب مشتری (CAC) را کاهش دهند، خرید بدون سر و صدا را ترویج کنند، نرخ موفقیت پرداخت پیش‌پرداخت را افزایش دهند، و بازگشت به مبدا (RTO) را کاهش دهند، که همه این موارد رایج هستند. مشکلات در صنعت تجارت الکترونیک. GoKwik به بیش از 500 برند از جمله Lenskart، Boat، Mamaearth، Noise، Manmatters و Neemans پاسخ می دهد. این توسط سرمایه گذارانی مانند Sequoia، Matrix Partners، Think Investments، RTP Global و فرشتگان marquee پشتیبانی می شود.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.