Grofers که در حال افزایش 4 برابری ارزش ناخالص کالای 30،000 کروری تا سال 2022 است

دهلی نو: شرکت مواد غذایی الکترونیکی Grofers با حمایت سافت بانک انتظار دارد که ارزش ناخالص کالای آن (GMV) تا سال 2022 چهار برابر رشد کند و به حدود 30،000 کرور برسد و با تمرکز بر روی محصولات دارای برچسب خصوصی باعث رشد کلی فروش شود. این شرکت هر ماه یک یا دو شهر جدید برای فروش مواد غذایی اضافه می کند و انتظار دارد تا 27 ژوئن در حال حاضر خدمات خود را به بیش از 50 شهر در ژوئن 2021 گسترش دهد.

“ما در سال مالی 2020 یک میلیارد دلار GMV (ارزش کل کالاهای فروخته شده در یک دوره) ثبت کرده ایم و در تلاش هستیم هر سال آن را دو برابر کنیم. هدف ما رسیدن به 4 میلیارد دلار (حدود 30،000 کرور روپیه) است. در GMV تا سال 2022 ، “ساوراب کومار ، بنیانگذار Grofers ، گفت.

وی گفت این شرکت در مورد محصولات دارای برچسب خصوصی صعودی است و به طور منظم روی آنها سرمایه گذاری می کند تا سهم خود را در فروش کل Grofers افزایش دهد.

“محصولات دارای برچسب سفید یا برچسب خصوصی بخش قابل توجهی از مشاغل ما است. ما شاهد بوده ایم كه افرادی بیشتر از مارك های ملی بیشتر برچسب سفید خرج می كنند زیرا كمی ارزان ترند. برچسب های خصوصی 40 درصد در فروش ما نقش دارند ، انتظار داریم تا 60 افزایش یابد کومار گفت: -65 درصد از کل فروش.

این شرکت آزمایشگاهی ایجاد کرده است تا کیفیت محصولات دارای برچسب خصوصی را قبل از سوار شدن برای فروش آزمایش کند.

“شرکت هایی وجود دارند که مارک های معتبری را تولید می کنند. ما همچنین با آنها ارتباط برقرار می کنیم و در ایجاد ظرفیت اختصاصی با آنها سرمایه گذاری می کنیم. محصولات با مارک خصوصی 5-10 درصد حاشیه بیشتر به ما می دهند و همچنین برای مشتریان 30-40 درصد ارزان تر هستند. کومار گفت: تیم محصولات ما با آنها کار می کند تا تغییرات را بر اساس بازخورد مشتری ایجاد کند قبل از اینکه آنها را با نام تجاری خود بفروشیم.

وی گفت: آگاهی و آمادگی مشتریان برای تغییر حالت آفلاین به آنلاین بسیار بالا است.

کومار گفت: “شش ماه گذشته ، ما ظرفیت های کافی را ایجاد کرده ایم. ما در موقعیت خوبی هستیم که می توانیم روی ساخت زنجیره های تأمین تمرکز کنیم. ما انتظار داریم حداقل برای دو سال آینده GMV خود را دو برابر کنیم.”

وی گفت که این شرکت در حال استخدام 3000 تا 4000 نفر در شش ماه آینده در زنجیره تأمین است.

کومار گفت: “ما همچنین با کارآفرینان محلی کار می کنیم که به ما در رشد سریع کار کمک می کند.”

Grofers همچنین در جستجوی ورود دسته های جدید مانند محصولات برقی ، پتو و غیره با تمرکز بر فروش در زمستان ها است.