hdfc mf: صندوق متقابل HDFC اولین صندوق دفاعی هند را راه اندازی کرد

شرکت مدیریت دارایی HDFC با مسئولیت محدود روز سه شنبه از راه اندازی اولین صندوق سرمایه گذاری مشترک کشور با تمرکز بر بخش دفاعی خبر داد، اقدامی که فرصتی را برای سرمایه گذاران برای مشارکت در پتانسیل رشد این فضا فراهم می کند. HDFC AMC در بیانیه‌ای اعلام کرد که عرضه جدید صندوق (NFO) صندوق دفاعی HDFC، یک طرح سهام آزاد، در 19 می افتتاح می‌شود و در 2 ژوئن بسته می‌شود.

این صندوق حداقل 80 درصد از دارایی های خالص خود را در شرکت های بخش دفاعی و وابسته سرمایه گذاری خواهد کرد. سهام بخش دفاع و متحد شامل سهامی است که بخشی از هوافضا و دفاع را تشکیل می دهد. مواد منفجره، کشتی سازی و خدمات وابسته.

در دنیای چندقطبی، هزینه‌های دفاعی در سطح جهان با افزایش توانمندی‌های دفاعی کشورها افزایش می‌یابد. آبیشک پودار – مدیر صندوق – تحلیلگر ارشد سهام و سهام، معامله و سرمایه گذاری در HDFC AMC، گفت: این می تواند یک فرصت سرمایه گذاری چند دهه ای را ارائه دهد.

این شرکت مدیریت دارایی گفت که این طرح در شرکت هایی با مدیریت کیفیت خوب با سابقه کار نشان داده شده سرمایه گذاری خواهد کرد و هدف آن دستیابی به تنوع با پیروی از یک استراتژی چند شرکتی است. تمرکز صندوق بر رشد و کیفیت در ارزش گذاری های معقول از طریق سرمایه گذاری در سهام های بزرگ، متوسط ​​و کوچک خواهد بود.