Honeywell با SID IISc همکاری می کند تا از استارتاپ هایی با تأثیر اجتماعی حمایت کند

هانی ول روز سه شنبه اعلام کرد که با همکاری انجمن نوآوری و توسعه (SID) در انستیتوی علوم هند (IISc) برای حمایت از استارتاپ های علمی عمیق با تأثیرات اجتماعی همکاری می کند.

در یک بیانیه هانیول آمده است که این مشارکت فرصت هایی را برای حمایت از مشاغل نوپایی که روی پروژه های علمی و فناوری کار نمی کنند و مربوط به زمینه های اصلی کار شرکت نیستند ، اما هدف آنها حل مشکلات بزرگ اجتماعی است ، فراهم می کند.

سهم مسئولیت اجتماعی شرکت هانیول (CSR) همچنین نیازهای مربوط به COVID-19 را شامل می شود ، از جمله ساخت یک کلاس جدید از رنگ های خاص فلورسنت ویژه سازگار با محیط زیست و یک آزمایش سریع تشخیص دقیق مراقبت برای استفاده در تنظیمات منابع کم.

به نقل از آكشای بلار ، رئیس هانیول هند: “ما به عنوان یك شهروند مسئول شركت ، این مشاركت را راهی برای پرورش یك اكوسیستم پرتحرک پرتحرک ، پیشبرد نوآوری برای حل چالش های اجتماعی و گشودن مسیرهای ایجاد اشتغال و تحریک اقتصادی می دانیم.” ”

پروفسور B Gurumoorthy ، مدیر اجرایی ، SID ، گفت: “ما در SID به خوبی قادر به پرورش و رشد استارتاپ ها با دسترسی به فناوری مناسب ، زیرساخت های آزمایشگاهی ، بودجه بذر ، مشاوره و سرمایه انسانی هستیم. امیدواریم که این همکاری ، که یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری است ، شرکتهای بیشتری را به حمایت از انکوباسیون فناوری از طریق بودجه CSR تشویق می کند. ”

هانیول گفت که بودجه آن برای حمایت از شش شرکت تازه تأسیس – آزمایشگاه های آزوکا ، بهداشت سایاماف ، طراحی پروتئین ، شبیه سازی های پزشکی Mimyk ، پزشکی دقیق HealthSeq و بهداشت و درمان PathShodh – استفاده شده است. در بیانیه اضافه شده است که هانی ول و SID در حال ارزیابی محصول جدید از استارت آپ ها برای پشتیبانی هستند.