IIFL AMC خدمات کارمندی را که Sebi در جلوی پرونده اجرا کرده است به حالت تعلیق درآورد

شرکت مدیریت دارایی IIFL (AMC) روز یکشنبه اعلام کرد خدمات کارمند خود ، Santosh B Singh را که توسط تنظیم کننده بازارها Sebi نامگذاری شده است ، در پرونده ای متوقف کرده است. علاوه بر این ، این شرکت یک تحقیق داخلی در مورد رفتار و عملکرد کارمند را با در نظر گرفتن اطلاعات و یافته های Sebi آغاز کرده است ، شرکت مدیریت دارایی در بیانیه ای گفت.

همچنین به سینگ دستور داده است تا در تحقیقات و همچنین تحقیقات Sebi به طور کامل همکاری کند و کلیه اطلاعات لازم را ارائه دهد.

روز پنجشنبه ، هیئت بورس و اوراق بهادار هند (Sebi) یک کارمند IIFL ، Santosh B Singh و پنج نهاد متصل را از بازارهای سرمایه برای اجرای معاملات IIFL AMC و چندین طرح جایگزین مدیریت شده توسط IIFL Wealth Management با استفاده از “mule” منع کرد. ‘حساب ، آن را گفت.

به گفته Sebi ، IIFL Wealth مدیریت کلیه طرح های صندوق های سرمایه گذاری مشترک ، خدمات مدیریت سهام و صندوق های سرمایه گذاری جایگزین ارائه شده توسط گروه IIFL را در خود جای داده است.

در اصطلاح بازار ، جبهه در حال اجرا ، به خرید یا فروش اوراق بهادار قبل از یک معامله اصلی اشاره دارد تا از حرکت بعدی قیمت بهره مند شود.

IIFL AMC با در نظر داشتن نظم و جدی بودن یافته ها ، اعلام کرد خدمات Singh را با اثر فوری متوقف کرده است.

IIFL AMC گفت که سیستم ها ، فرایندها و کنترل های لازم را طبق نیازهای نظارتی از جمله سیستم های مدیریت ریسک ، کد رفتار و غیره در اختیار دارد.

در این گزارش آمده است: “ما سفارش و یافته Sebi را مورد توجه جدی قرار دادیم و بررسی داخلی فوری و تقویت بیشتر سیستم ، فرایندها و کنترل ها را آغاز کردیم.”

AMC گفت که در تحقیقات خود همکاری کامل را با Sebi گسترش می دهد و تنظیم کننده را در یافته ها و بررسی های خود به روز می کند.