Infibeam وارد بازار تجارت الکترونیکی عمان می شود و با بانک مسقط ارتباط برقرار می کند

Infibeam Avenues ، ارائه دهنده راه حل های فناوری مالی ذکر شده در BSE ، برای ارائه خدمات پردازش پرداخت وارد عمان شده و با بانک مسقط ارتباط برقرار کرده است.

این شرکت قرار است خدمات پردازش پرداخت نسل بعدی را با نام تجاری برجسته CCAvenue به بازرگانان بخش تجارت الکترونیکی در عمان ارائه دهد.

ویشواس پاتل ، مدیر اجرایی ، Infibeam Avenues گفت: “همکاری با بانک مسقط ، ارائه دهنده خدمات مالی پیشرو در سلطنت عمان ، اعتقاد دیرینه ما را تقویت می کند که کیفیت راه حل هایی که ما در اینجا در هند ساخته ایم ، می تواند هر جهانی را بهتر کند.” .

Infibeam فعالیت های خود را در سال جاری به امارات ، عربستان سعودی و ایالات متحده گسترش داد. “ما همچنین با استقرار سیستم عامل خود در دولت eMarkeplace (Gem.Gov.in) ، Jio platforms Limited و بانک JP Morgan Chase به تسلط بر چشم انداز هند ادامه خواهیم داد و همزمان با سرمایه گذاری خود در So Hum فرصت های جدید را برای استفاده دنبال خواهیم کرد برای مجوز New Umbrella Entity برای ساخت سیستم پرداخت خرده فروشی نسل بعدی که آرزو دارد 400 میلیون کاربر تلفن را به صورت دیجیتالی معامله کند. ”

این شرکت گفت که اینفی بیام با بانک مسقط توافق قطعی کرده است تا خدمات پردازنده تملک خود را به بانک ارائه دهد. “طبق این توافق نامه ، Infibeam Avenues ، از طریق راه حل پرداخت دیجیتال خود ، CCAvenue Payment Gateway Service (CPGS) ، پردازش معاملات کارت آنلاین شبکه های مختلف پرداخت را برای بانک مسقط انجام می دهد و به بانک کمک می کند تا پرداخت آنلاین برای بازرگانان خود را که قصد دارد سریع تر افزایش یابد ، صادر کند. به گفته این بخش در حال رشد بخش تجارت الکترونیکی در منطقه.

در بیانیه اضافه شده بانک مسقط با شرکت در پروژه های مختلف توسعه و ابتکارات با هدف تقویت اقتصاد عمان ، از نزدیک با راهپیمایی مترقی ملت همراه بوده است.