Infibeam Avenues برای سرمایه گذاری در So Hum ؛ به دنبال مجوز واحد جدید چتر از RBI باشید

شرکت در بیانیه ای گفت ، ارائه دهنده راه حل های فن آوری مالی Infibeam Avenues در یک نهاد پرداخت جدید سرمایه گذاری خواهد کرد که مشابه شورای ملی پرداخت هند (NPCI) خواهد بود.

نهاد جدید – بنابراین Hum Bharat پرداخت دیجیتال محدود – به دنبال مجوز New Umbrella Entity از بانک رزرو هند (RBI) برای مالکیت و اداره یک شبکه پرداخت خرده فروشی خواهد بود.

Navin Surya ، رئیس Emeritus و Vishwas Patel ، رئیس ، شورای پرداخت هند و مدیر اجرایی Infibeam Avenues دست به دست هم خواهند داد تا So Hum Digital را راه اندازی کنند تا فرصت مجوز واحد چتر را دنبال کنند.

در این بیانیه آمده است: این سرمایه گذاری توسط هیئت مدیره اینفی بیام تأیید شده و در انتظار توافق های قطعی است.

نقش نهاد جدید ایجاد ، مدیریت و بهره برداری از سیستم پرداخت جدید به ویژه در فضای خرده فروشی متشکل از دستگاه های خودپرداز ، اما نه محدود به White Label PoS است. در بیانیه آمده است ، خدمات پرداخت و حواله مبتنی بر Aadhaar همراه با سیستم های تسویه حساب و تسویه ، توسعه روش های پرداخت جدید و هر مشاغل دیگر برای تقویت بیشتر اکوسیستم پرداخت خرده فروشی در کشور مناسب است.

“پیشرفت سریع در پرداخت های دیجیتال ، گسترش سیستم های پرداخت خرده فروشی توسط RBI را به سازمان های آزمایش شده ای که مایل به پذیرش این چالش هستند ، ضروری کرده است. پاتل گفت ، به عنوان پیشگامان و رهبران بخش پرداخت دیجیتال طی چند دهه گذشته ، خیابان های Infibeam تصمیم گرفته است که به عنوان مروجان So Hum Bharat Digital Payments به عنوان نهادی متقاضی NUE بپیوندد.

“چشم انداز دولت ما از” هند دیجیتال “در توسعه تجارت دیجیتال به میزان قابل توجهی کمک کرد ، و این ابتکار جدید RBI در تحقق این چشم انداز بسیار تلاش خواهد کرد زیرا می خواهد معاملات نقدی را با تمرکز مجدد بر پرداخت های دیجیتال حتی بیشتر کاهش دهد ،” گفت سوریا.