Inflexor Ventures در نیمه هادی های Steradian سرمایه گذاری می کند

صندوق VC مبتنی بر فناوری در مراحل اولیه ، Inflexor Ventures روز چهارشنبه گفت که مبلغی اعلام نشده در Steradian Semiconductors ، که در حال توسعه راه حل های رادار تصویربرداری 4D برای وسایل نقلیه مستقل است ، سرمایه گذاری کرده است.

Venkat Vallabhaneni ، شریک مدیر شرکت Inflexor Ventures ، گفت که شرکت VC می داند که فناوری Steradian نقش مهمی در صنعت خودرو دارد زیرا جهان به سمت سطح بالاتری از اتوماسیون حرکت می کند. این اولین سرمایه گذاری صندوق است.

والاباننی افزود: “با تمرکز ما بر حمایت از شرکت های دارای فناوری عمیق و فناوری IP که می توانند از هند مقیاس جهانی داشته باشند ، ما احساس می کنیم Steradian برای مرحله بعدی رشد آماده است و ما از همکاری با آنها هیجان زده هستیم.”

در بیانیه ای آمده است كه استرادیان از این سرمایه گذاری برای تسریع در توسعه محصول و مقیاس گذاری در بازارهای جهانی استفاده خواهد كرد.

شرکت VC اولین بسته صندوق خود را با 230 کرور روپیه در سپتامبر مشخص کرده بود. صندوق فناوری Inflexor یک بورس اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری جایگزین در هند است و یک مجموعه کامل از 500 کرور روپیه را هدف قرار داده است.

صندوق جدید با توجه به سرمایه گذاری در شرکتهایی که از مالکیت معنوی فناوری در بخشهایی مانند فناوری بهداشت ، فین تک ، فناوری مصرف کننده ، Cleantech ، ed-tech و agri-tech استفاده می کنند ، دارای بخش سرمایه گذاری است.

Steradian که در سال 2016 توسط Gireesh Rajendran ، Ashish Lachhwani ، Apu Sivadas ، Rakesh Kumar و Alok Joshi ادغام شد ، با استفاده از فناوری رادار ، تصویربرداری 4D با وضوح بالا را برای درک محیط اطراف و تشخیص سرعت توسعه می دهد. این راه حل ها همراه با الگوریتم های مبتنی بر هوش مصنوعی ، یک تصویر دقیق در زمان واقعی مانند سنسورهای نوری ارائه می دهند.

این سنسورها در صنعت خودرو استفاده می شود و ویژگی های مختلف کمک راننده ، از جمله یک وسیله نقلیه کاملا مستقل را فراهم می کند. این شرکت همچنین راه حل هایی برای نظارت بر ترافیک و پروژه های شهر هوشمند ارائه داده است.

“Steradian با راه حل ابتکاری و تجاری راداری خود ، دنیای جدیدی از سیستم های رانندگی مستقل ایمن را گشوده است. مشتریان و شرکای تجاری ما در آزمایش ها راه حل صحرایی را تایید کرده و توانایی فناوری رادار تصویربرداری با وضوح بالا را تأیید کرده اند” Gireesh Rajendran ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت نیمه هادی ها گفت.