iotechworld avigation: IoTechWorld Avigation قصد دارد 3000 پهپاد کشاورزی را در این سال مالی بفروشد و بازار صادرات را بررسی کند.

IoTechWorld Avigation سازنده پهپادهای کشاورزی قصد دارد در این سال مالی 3000 پهپاد بفروشد که رشدی 6 برابری نسبت به سال قبل داشته است و این افزایش تقاضا از سوی شرکت‌های کشاورزی و دانشگاه‌های کشاورزی است. استارت آپ IoTechWorld که در سال 2017 توسط دیپاک بهاردواج و انوپ آپادحیای تاسیس شد، یک مرکز تولیدی در گوروگرام دارد. این شرکت پهپادهای کشاورزی را به قیمت حدود 7.5 میلیون روپیه به اضافه GST می فروشد.

Dhanuka Agritech، بازیکن آگروشیمیایی در سال 2021 از سرمایه گذاری 30 کرور روپیه در IoTechWorld برای سهام اقلیت خبر داد.

دیپاک بهاردواج، یکی از بنیانگذاران IoTechWorld Avigation، در حاشیه یک رویداد روز شنبه گفت: «ما در سال مالی گذشته حدود 500 پهپاد کشاورزی در مقابل 100 پهپاد در سال 2021-2022 فروختیم.

این شرکت ششمین روز تاسیس را جشن گرفت و یک پهپاد کشاورزی جدید را روانه بازار کرد که جمع‌وجورتر و تاشدنی‌تر است و در نتیجه حمل و نقل آن آسان است.

او گفت: «ما نتوانستیم کل سفارشات مالی گذشته را به دلیل کمبود تراشه انجام دهیم.

بهاردواج گفت که تقاضا در درجه اول از سوی بازیگران کشاورزی، دانشگاه های کشاورزی و سایر ارگان های دولتی است.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


بهاردواج در پاسخ به سوالی درباره گردش مالی، گفت که این رقم در سال مالی گذشته حدود 45 کرور روپیه بوده است و قرار است با رشد حجم، چندین برابر افزایش یابد. Upadhyay گفت که این شرکت درخواست های زیادی از کشورهای خارجی مانند روسیه، برزیل و آسیای جنوب شرقی دریافت می کند و امیدوار است که صادرات هواپیماهای بدون سرنشین را از سال مالی جاری آغاز کند.

اگرچه IotechWorld به تمرکز بر پهپادهای کشاورزی ادامه خواهد داد، او گفت که این شرکت ممکن است در زمینه تامین پهپادها در بخش‌های دفاعی و لجستیکی کاوش کند.

آپادحی گفت: ما شاهد فرصت های زیادی برای استفاده از پهپادها در کشاورزی دقیق و مدیریت جنگل هستیم.

هر دو بنیانگذار گفتند که طرح های یارانه ای دولت کمک زیادی به افزایش تقاضا برای پهپادهای کشاورزی کرده است. در ماه فوریه، IoTechWorld با Syngenta India برای تسهیل معرفی اسپری پهپادها در سراسر هند شریک شد.

بر اساس این قرارداد، دو شرکت با آموزش و آماده سازی آنها برای استفاده از پهپادها، در زمینه ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان روستایی کار خواهند کرد.

بهاردواج گفت: “در سال آینده، ما 2000 کارآفرین کشاورزی را هدف قرار داده ایم که به کشاورزان خدمات ارائه می دهند.” و افزود که این یک تجارت سودآور برای آنها خواهد بود.

بهاردواج مزایای استفاده از پهپادهای کشاورزی را برجسته کرد و گفت که سمپاشی مواد شیمیایی کشاورزی در یک جریب زمین تنها 7 دقیقه طول می کشد.

جدا از این، سمپاشی آفت کش ها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین می تواند به دلیل کاربرد یکنواخت مواد شیمیایی در مزرعه، عملکرد را افزایش دهد.

در ژوئن سال گذشته، وزارت هوانوردی کشوری اولین گواهینامه نوع (TC) را تحت قوانین هواپیماهای بدون سرنشین 2021 به IoTechWorld Avigation Pvt Ltd اعطا کرد.

قوانین هواپیماهای بدون سرنشین، 2021 در 25 آگوست 2021 و “طرح صدور گواهینامه برای سیستم های هواپیمای بدون سرنشین (CSUAS)” برای دریافت گواهینامه نوع (TC) برای هواپیماهای بدون سرنشین در 26 ژانویه 2022 اعلام شد.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.