Karthik Gurumurthy: Building Instamart تلفات داشته است: Karthik Gurumurthy رئیس برکنار تجارت سریع Swiggy

Karthik Gurumurthy که به عنوان رئیس تجارت سریع Swiggy Instamart کناره‌گیری می‌کند، گفت که ساخت این کسب‌وکار از پایه، از سال 2020، آسیب‌های زیادی به او وارد کرده است.

او در پستی در پلتفرم شبکه حرفه‌ای لینکدین گفت: «من دوست داشتم بخشی از این سفر باشم، اما این سفر با مصالحه‌های زیادی در مورد سلامت جسمی و روانی همراه بود. من قصد دارم در حال حاضر تعطیلات خود را انجام دهم تا دوباره برگردم و چیزی بسازم (0-1)، چیزی که دوست داشتم.

ET برای اولین بار در نسخه 31 مارس خود گزارش داد که او به عنوان رئیس اینستامارت کنار خواهد رفت و یکی از بنیانگذاران، Phani Kishan Addepalli این مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت.

گورمورتی گفت که برخی از فروشگاه های تاریک اینستامارت که بیش از 300 تا از آنها در سراسر هند وجود دارد، در حال حاضر سودآور هستند.

او گفت: “امروز این یک تجارت بزرگ است، تقریباً یک میلیارد دلار و من فقط متواضع هستم که ببینم تجارت چقدر بزرگ شده است…” امروزه تجارت به رشد خود ادامه می‌دهد، روابط عالی با شرکای برند ما و با وجود تعداد کمی از فروشگاه‌های ما که قبلاً سودآور بوده‌اند، فقط احساس می‌شود که چگونه بذر در یک نمونه جوانه زده است. [sic] و اکنون یک درخت بزرگ و قوی.

این توسعه در بحبوحه کاهش سرعت صنعت تجارت سریع از نظر اضافه شدن کاربران جدید، در یک محیط سخت مالی انجام می شود.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


ET در 5 ژانویه گزارش داده بود که تعداد کاربران جدید اینستامارت پس از عبور از مرز 300000 به میزان قابل توجهی کاهش یافته بود. مدیران صنعت خاطرنشان می‌کنند که فراتر از شهرهای برتر که تراکم جمعیت بالایی دارند، سودآوری فروشگاه‌های تاریک دشوار است. سرمایه‌گذاران نیز در بحبوحه شرایط سخت‌تر اقتصاد کلان، از سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهایی که دارای پول نقد بالا هستند، اجتناب می‌کنند.

بر اساس گزارشی که توسط شرکت کارگزاری Jefferies منتشر شده است، اینستامارت همچنین در کسب و کار تحویل مواد غذایی زوماتو Blinkit عقب افتاده است. این گزارش افزود: در شش ماه اول سال 2022، اینستامارت ارزش ناخالص کالا (GMV) 257 میلیون دلاری را در مقایسه با 270 میلیون دلاری GMV ثبت شده توسط Blinkit متعلق به Zomato ثبت کرد.

HSBC Global Research در یادداشتی اعلام کرد: از زمان راه اندازی مجدد Zomato Gold، برنامه وفاداری آن، Zomato شروع به بازپس گیری سهم بازار تحویل غذا که در نیمه دوم سال 2022 به سویگی از دست داده بود، کرده است.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.