Lead School شروع به سنجش دانش آموز QuizNext می کند

شرکت فناوری آموزش و پرورش Lead School اقدام به سنجش و تمرین دانش آموز QuizNext با مبلغی نامشخص کرده است زیرا به نظر می رسد ویژگی های جدیدی را در سیستم عامل خود ایجاد می کند که هدف آن مدارس خصوصی ارزان قیمت است.

این اکتساب به مدرسه Lead امکان می دهد تا یک پلت فرم ارزشیابی و عملی برای دانش آموزان خود ارائه دهد ، وعده شرکت را برای کمک به مدارس برای نظارت و بهبود نتایج یادگیری با استفاده از فن آوری متصل کند.

“مدرسه سرب متعهد به ارائه آموزش کامل و بدون درز فارغ از باز بودن یا تعطیل بودن مدارس است. ادغام QuizNext به سیستم عامل ما قدم دیگری در این راستا است. ”گفت سمیتا دئورا ، بنیانگذار و مدیر COO در Lead School.

در ماه آگوست ، Lead School 28 میلیون دلار در بودجه سری C به رهبری WestBridge Capital ، همراه با مشارکت سرمایه گذار فعلی خود Elevar Equity جمع آوری كرده بود.

“ما مشتاقانه مشتاق همکاری با مدرسه LEAD و تحقق بخشیدن به چشم انداز خود را از جذاب و موثر یادگیری است. با یک سیستم یکپارچه مانند LEAD ، Quiznext می تواند در تأمین نیازهای عملی دانشجویان م effectiveثرتر باشد. ”گفت Guruprasad Holla ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در QuizNext.

Lead School محتوای یادگیری با کیفیت بالا برای دانش آموزان ، منابع آموزشی معلمان ، ادغام فناوری برای مدارس برای نظارت بر عملکرد دانش آموزان و بستری فراهم کرده است که والدین می توانند عملکرد تحصیلی فرزندشان را کنترل کنند.

این شرکت این راه حل را به عنوان یک راه حل یکپارچه به مدارس ، به ویژه مدارس خصوصی ارزان قیمت در شهرهای کوچک ، با 80٪ مشتریان خود از شهرهای Tier II ، III و IV در سراسر هند می فروشد. این ادعا می کند که پلت فرم آن توسط بیش از 4 دانش آموز لاکچری و 16000 معلم در بیش از 1000 مدرسه همکار در سراسر کشور استفاده می شود.