legalpay: LegalPay صندوق حل اختلاف ورزشی اختصاصی را برای حمایت از ورزشکاران راه اندازی می کند

استارتاپ فناوری حقوقی LegalPay مستقر در دهلی نو یک صندوق اختصاصی 3 میلیون دلاری (حدود 25 کرور روپیه) با هدف حل و فصل اختلافات ورزشی در هند راه اندازی کرده است.

این صندوق دارای یک دوره مدیریتی چهار ساله است و مشتاقانه منتظر است تا ضمن رسیدگی به درگیری های مربوط به حقوق پخش، تأیید و تبلیغات، از ورزشکاران نیز بهره برداری کند. صندوق هیچ محدودیتی در اندازه بلیط برای ادعاها ندارد.

کندان شاهی، مدیر اجرایی ورزشکاران گفت: “ما این صندوق را برای ارائه نمایندگی و کمک حقوقی به ورزشکاران و همچنین کمک به آنها در حل اختلاف راه اندازی کرده ایم که به آنها اعتماد به نفس بیشتری می بخشد و دانش آموزان بیشتری را تشویق می کند تا به عنوان یک حرفه ورزش را دنبال کنند.” LegalPay. این صندوق به صورت فراگیر برای پوشش انواع اختلافات در این بخش استفاده خواهد شد.»

این استارتاپ بر این عقیده است که در دهه گذشته، صنعت ورزش در هند با ظهور لیگ های ورزشی بزرگ مانند IPL، ISL، Pro Kabaddi و IHL تکامل یافته است.

این صندوق در بیانیه خود اعلام کرد که این موضوع همچنین منجر به افزایش تعداد اختلافات مربوط به قراردادهای بین بازیکنان ورزشی و سایر طرف ها، سیاست های دوپینگ، آزار و اذیت در ورزش، مسئولیت در قبال آسیب های ورزشی، حقوق پخش و تضاد منافع شده است. در مورد تایید بازیکنان

شاهی گفت: «LegalPay با تأمین مالی دعاوی تجاری و داوری‌ها و همچنین تأمین مالی تعبیه‌شده برای نمایندگی و مشاوره حقوقی عمومی به ورزشکاران کمک خواهد کرد». وی افزود: «این صندوق تضمین می‌کند که هر ورزشکار آینده‌ای حق دارد رویاهای بزرگ داشته باشد و ورزش را به عنوان شغل در هند انتخاب کند.»

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


تاکنون، LegalPay، LegalPay از طریق تامین مالی دعاوی خود و محصول وام‌دهی تعبیه‌شده، بیش از 2500 پرونده قضایی و داوری را در هند و سایر حوزه‌های قضایی تامین مالی کرده است.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.