Lightspeed نسخه سوم برنامه Extreme Entrepreneurs را راه اندازی می کند

شرکت Lightspeed Ventures سومین دوره از برنامه یادگیری شش هفته ای خود را با عنوان Extreme Entrepreneurs برای بنیان گذاران هند و جنوب شرقی آسیا اعلام کرد.

در نسخه به روز شده ، کارآفرینان افراطی دو گروه در سال اجرا می کنند و 100٪ دیجیتال هستند.

Lightspeed همچنین برای اولین بار در حال راه اندازی نسخه جدید استارت آپ های جنوب شرقی آسیا است. این شرکت از سپتامبر فعالیت خود را در جنوب شرقی آسیا آغاز کرد و به طور فعال در منطقه سرمایه گذاری کرده است.

طبق این گزارش ، کارآفرینان افراطی قصد دارند “خارجی” هایی را که به اکوسیستم راه اندازی دسترسی ندارند وارد کنند.

بنیانگذاران در کلاسهای استاد از مربیان یاد می گیرند ، که در گذشته بنیانگذارانی مانند Max Levchin از PayPal ، Alex Chung از Giphy و Vaibhav Gupta از Udaan را شامل می شده است. استارت آپ های منتخب همچنین ساعات اداری خود را با سرمایه گذاران Lightspeed دریافت می کنند ، جایی که آنها آزمایش فشار استراتژیک را تجربه می کنند و بازخورد تجاری را دریافت می کنند که شرکت های سهام نمونه Lightspeed از طریق جلسات هیئت مدیره دریافت می کنند.

شریک Lightspeed ، Vaibhav Agrawal ، که کارآفرینی را سفری تنها خوانده است ، گفت که این برنامه سعی دارد تا “مشارکت فکری” را برای بنیان گذاران فراهم کند.

وی گفت: “دسترسی بنیانگذاران به م believeمنان بسیار كم است – افرادی كه به آنها ایمان دارند – اما می توانند آنها را به طریقی سازنده و خلاقیت و رشد را به چالش بكشند.”

گروه های قبلی شامل استارتاپ هایی مانند Yellow Messenger ، EasyPG و Openapp بوده اند.

برنامه ها در تاریخ 25 دسامبر بسته می شوند و گروه از ژانویه 2021 شروع می شود.