Mirae Asset دو صندوق منفعل ESG را راه اندازی می کند

Mirae Asset Investment Managers India از راه اندازی اولین ESG ETF هند ، “Mirae Asset ESG Sector Leaders ETF” ، یک طرح باز برای ردیابی شاخص بازده کل رهبران بخش NIFTY 100 ESG و اولین صندوق ESG صندوق هند ، “Mirae Asset ESG” خبر داد. صندوق رهبران بخش صندوق ، یک صندوق پایان باز از صندوق است که عمدتا در Mirae Asset ESG Sector Leaders ETF سرمایه گذاری می کند.

NFO برای هر دو صندوق در 27 اکتبر افتتاح می شود و در 10 نوامبر بسته می شود.

هر دو وجوه توسط Bharti Sawant مدیریت خواهد شد و در مقابل Nifty 100 ESG Sector Leaders Index (TRI) محاسبه خواهد شد. در اعلامیه مطبوعاتی خانه صندوق ، “صندوق رهبران بخش بخش Mirae Asset ESG” همچنین به سرمایه گذاران گزینه های یک برنامه منظم و یک برنامه مستقیم با گزینه رشد و سود سهام (پرداخت و سرمایه گذاری مجدد) را ارائه می دهد.

“شرکتهایی که تمرکز خود را روی Planet ، People و Profit در ساختار اصلی شرکت آن ادغام می کنند ، تأثیر مثبت بر همه ذینفعان دارند و از مزایای رقابتی نسبت به دیگران برخوردار هستند ، که به نوبه خود می تواند در بلندمدت به سود پایدار تبدیل شود. در سطح جهانی ، چالش هایی مانند تغییر اقلیم ، موضوعات مربوط به حکومت غلط ، حقوق کار و حریم خصوصی داده ها باعث شده است که سرمایه گذاران به دنبال شرکت هایی باشند که به روشی پایدار ، با مسئولیت اجتماعی و اخلاقی فعالیت می کنند. سرمایه گذاری ESG در چند سال گذشته به دلیل فلسفه سرمایه گذاری با هدایت ارزش ها ، محبوبیت زیادی در بازارهای جهانی پیدا کرده است ، که بازده خوبی با تأثیر مثبت بر جامعه دارد. ” آموزشی ویبولیتین

“Mirae Asset ESG Sector Leaders ETF و Mirae Asset ESG Sector Leaders Fund of Funds اکنون به سرمایه گذاران هندی این فرصت را می دهند که مطابق با ارزشهای اصلی خود در شرکتها سرمایه گذاری کنند. هدف این شرکتهای اساسی این است که با پایداری از منظر زیست محیطی و اجتماعی همراه با داشتن بهترین شیوه های حکمرانی ، همه ذینفعان را به وجد آورند. ”

حداقل سرمایه گذاری اولیه در هر دو طرح 5000 روپیه و چند برابر Re 1 پس از آن خواهد بود.

نکات برجسته اصلی این طرح ها:

  • هر دو صندوق به دنبال ردیابی عملکرد NIFTY 100 ESG Sector Leaders Index هستند.
  • این شاخص جدید توسط NSE شامل نمونه کارهایی متمرکز بر برچسب ESG با تحقیقات اساسی توسط Sustainalytics ، یکی از پیشروترین ارائه دهنده تحقیقات ESG در سطح جهان است.
  • شاخص شامل شرکتهایی است که در مدیریت عوامل محیطی ، اجتماعی و حاکمیت (ESG) امتیاز خوبی کسب کرده اند.
  • ایندکس شرکت های دارای بحث و جدال قابل توجه را از مطالعه حذف می کند و از این رو ریسک قیمت مرتبط با آن را کاهش می دهد.
  • * شاخص NIFTY 100 ESG Sector Leader نسبت به شاخص های NIFTY 100 و NIFTY 50 از لحاظ تاریخی با نوسان قیمت پایین تر (یعنی بازگشت بهتر به نمایه ریسک) عملکرد بهتری داشته است.
  • شاخص NIFTY 100 ESG Sector Leaders بهتر از بیش از 90٪ وجوه کلاهبرداری کلان (برنامه منظم) برای افق سرمایه گذاری 3 ساله بهتر عمل کرده است.
  • گزینه نسبتاً کم هزینه ای را فراهم می کند که ممکن است فرصتی برای رشد ثروت شما با سرمایه گذاری در شرکت هایی با مدل تجاری مسئولانه و پایدار فراهم کند.