Motilal Oswal MF 5 سال G-sec ETF را راه اندازی می کند

شرکت مدیریت دارایی Motilal Oswal راه اندازی Motilal Oswal 5 Year G-sec ETF را اعلام کرده است. پس از راه اندازی مجموعه ای از وجوه منفعل ، این ETF توسط Motilal Oswal AMC اولین ETF در گروه 5 ساله g sec است. NFO در 23 نوامبر 2020 باز می شود و در 2 دسامبر 2020 بسته می شود.

Motilal Oswal MF قبلاً طرحهایی مانند Nifty 50 ETF ، Nifty Midcap 100 ETF ، NASDAQ 100 ETF را راه اندازی كرد.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی ارسالی از طرف صندوق صندوق ، 5 سال G-Sec ETF Motilal Oswal به دنبال بازده سرمایه گذاری است که مطابقت دارد (قبل از هزینه ها و هزینه ها) با بازده کل اوراق بهادار به نمایندگی از “پنجاه و پنج سال. شاخص G-Sec معیار ‘، با خطای ردیابی مواجه است.

خانه صندوق ادعا می کند که ETF به سرمایه گذاران یک گزینه کم هزینه و جذاب برای سپرده ثابت ارائه می دهد ، زیرا عملاً هیچ ریسک پیش فرض ، قفل اقتصادی و سابقه جذاب قبل و بعد از مالیات ندارد.

“Motilal Oswal 5 ساله G-Sec ETF در سازنده اساسی شاخص G-sec معیار Nifty 5 Yr سرمایه گذاری خواهد کرد. با تقریباً در طول 4 سال ، این شاخص در یک نقطه شیرین بین شاخص های کوتاه مدت و طولانی مدت G-Sec قرار می گیرد. ” پراتیک اسوال ، رئیس صندوق های غیرفعال ، شرکت مدیریت دارایی Motilal Oswal Asset گفت: “با توجه به امنیت امروز یک نیاز اصلی سرمایه گذاران بدهی ، ETF برای سرمایه گذاران که به دنبال ایمنی همراه با مزایای مالیاتی بهتر در مقایسه با محصولات سنتی با درآمد ثابت هستند ، مناسب است ”

حداقل مبلغ برنامه در طی NFO 500 روپیه است که به طور مداوم سرمایه گذار می تواند واحدهای ETF را در بورس سهام خریداری / خریداری کند.

“راه اندازی Motilal Oswal 5 Yr G-Sec ETF به لیست محصولات ما با محوریت سرمایه گذاران می افزاید و ارائه محصولات ما را برای جامعه سرمایه گذاران تعمیق می بخشد. این ETF بخش اصلی تلاش ما در ارائه بلوک های ساختاری برای تخصیص دارایی به سرمایه گذاران است. ” گفت: ناوین آگاروال ، MD و مدیر عامل شرکت Motilal Oswal دارایی مدیریت.