nasscom: CBRE با Nasscom ارتباط برقرار می کند تا چالش پروپتک برای حمایت و راهنمایی استارتاپ ها

مشاور املاک و مستغلات CBRE روز پنجشنبه گفت که با سازمان صنعت فناوری Nasscom برای راه‌اندازی یک برنامه چالش فناوری با هدف حمایت و راهنمایی استارت‌آپ‌ها همکاری کرده است. CBRE هند در بیانیه‌ای اعلام کرد که همکاری با Nasscom برای دومین نسخه از چالش پروتکال آن ‘DISRUPTECH 2.0’ است.

مشاور گفت: «هدف اصلی این ابتکار برجسته کردن استارت‌آپ‌های نوظهور است که راه‌حل‌های فناوری نوآورانه برای توانمندسازی صنعت املاک و مستغلات ایجاد می‌کنند.

این برنامه همچنین راهنمایی و راهنمایی کارشناسان صنعت را به جامعه استارت آپی ارائه می کند.

هدف این مشارکت حمایت از شرکت های نوپا است.

DISRUPTECH در ژوئن 2023 آغاز می شود و در اکتبر 2023 به پایان می رسد.

ورودی‌های این چالش به دسته‌هایی تقسیم می‌شوند که بر ESG، فین‌تک، فناوری ساخت‌وساز و فناوری بومی برای بازار محلی متمرکز هستند.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


برندگان تحت این دسته بندی ها در پایان این طرح انتخاب می شوند و توسط کارشناسان CBRE شناسایی و راهنمایی می شوند. مجله Anshuman، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل، هند، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه و آفریقا، CBRE، گفت: “همه‌گیری بر اهمیت فناوری در بخش املاک تاکید کرده است و این ابتکار به استارت‌آپ‌های نوپا این امکان را می‌دهد تا صنعت را متحول کنند. راه حل های نوآورانه.”

او افزود که این همکاری به تسریع رشد پروتک در هند کمک خواهد کرد.

Kritika Murugesan، مدیر ارشد 10000 استارت‌آپ، Nasscom، گفت: “تغییرات مهم در سال 2022، دامنه فناوری فناوری را از جمع‌آوری‌کننده‌های دارایی به پلت‌فرم‌های VR و بازرسی‌های رباتیک در محل گسترش داده است.”

موروگسان گفت: ادغام فناوری‌های نوظهور باعث شده است که بخش از دوره پایین‌ترین وضعیت در طول همه‌گیری به سمت تکیه‌کردن شدید بر فناوری برای ساده‌سازی عملیات برای رشد کارآمدتر و پایدار تر حرکت کند.

او گفت: “ما شاهد رشد قارچ گونه استارت آپ های املاک و مستغلات از زیر بخش های مختلف مانند فروش، ساخت و ساز، مالی و پایداری هستیم.”

بر اساس داده‌های Housing.Com، بین سال‌های 2009 تا ژوئن 2022، شرکت‌های پروپتک در هند در مجموع 3.42 میلیارد دلار سرمایه خصوصی دریافت کردند.

سرمایه‌گذاران روی شرکت‌های فناوری پروتکل شرط‌بندی می‌کنند، زیرا استفاده از فناوری‌های نوآورانه مانند هوش مصنوعی (AI)، اینترنت اشیا (IoT) و واقعیت مجازی در سه سال گذشته در بخش املاک و مستغلات به طور قابل‌توجهی افزایش یافته است.

در نوامبر 2021، NoBroker 210 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران جمع‌آوری کرد و اعلام کرد که به اولین تک‌شاخ پروتک تبدیل شده است.

اخیرا، HDFC Capital Advisors سهام خود را در استارت آپ فناوری اطلاعات Loyalie IT Solutions (که اکنون به Reloy تغییر نام داده است) از 7.2 درصد به 9.6 درصد افزایش داده است.

در ژانویه، لندید 8.3 میلیون دلار (بیش از 67 کرور) برای گسترش تجارت خود جمع آوری کرد.

Brick&Bolt 10 میلیون دلار (حدود 80 کرور) از سرمایه گذاران جذب کرده است.

Nasscom برترین نهاد تجاری و اتاق بازرگانی صنعت فناوری در هند است و بیش از 3000 شرکت عضو دارد.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.