Nippon Life India AMC صندوق ETF Nifty CPSE Bond Plus SDL را راه اندازی می کند

Nippon Life India Asset Management ، که قبلاً با نام Reliance Nippon Life Asset Management شناخته می شد ، Nippon India ETF Nifty CPSE Bond Plus SDL – بلوغ 2024 را راه اندازی کرده است.

این صندوق CPSE Bond Plus SDL معامله شده با هدف سررسید سررسید پایان باز است که عمدتا در اجزای سازنده Nifty CPSE Bond Plus SDL سرمایه گذاری خواهد کرد. به علاوه شاخص SDL سپتامبر 2024 50:50. نسبت سرمایه گذاری ها (اوراق قرضه CPSE و SDL) به طور مساوی یعنی 50٪ در هر گروه در زمان راه اندازی شاخص تقسیم خواهد شد.

پیشنهاد جدید صندوق (NFO) در تاریخ 3 نوامبر 2020 افتتاح می شود و در تاریخ 9 نوامبر 2020 بسته می شود. حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز در طول NFO 5000 روپیه و در چند برابر Re 1 پس از آن است.

سررسید Nippon India ETF Nifty CPSE Bond Plus SDL – 2024 از شاخص Nifty CPSE Bond Plus SDL سپتامبر 2024 50:50 پیروی می کند و دارای یک دوره بلوغ ثابت است. پیش بینی می شود سررسید این طرح از تاریخ شروع طرح (“تاریخ بلوغ”) که باید در روزنامه منتشر شود ، بیش از 4 سال نخواهد بود.

این طرح با هدف ارائه بازده سرمایه گذاری مطابق با بازده کل اوراق بهادار ارائه شده توسط شاخص Nifty CPSE Bond Plus SDL Sep 2024 50:50 قبل از هزینه ، مشمول خطاهای ردیابی است. این هدف با هدف فراهم آوردن فرصتی برای سرمایه گذاری در اوراق قرضه CPSE با ارزش AAA و SDL با هزینه کم نسبت به نسبت هزینه کل است.

این صندوق به عنوان یک صندوق واحد که مزایای اوراق قرضه و ETF را با هم ترکیب می کند ، در معرض سبد متنوعی از اوراق قرضه CPSE و وام های توسعه دولتی دارای امتیاز AAA قرار می گیرد و هدف آن ایجاد ثبات نسبت به نوع سرمایه گذاری آن در ابزارهای بدهی با درجه نسبتاً بالا و سود متقابل است. اعلامیه مطبوعاتی از خانه صندوق گفت: مالیات صندوق با هزینه کم.

در صحبت با راه اندازی ، آمیت تریپاتی ، CIO – درآمد ثابت ، مدیریت دارایی Nippon Life India ، گفت: “Nippon India ETF Nifty CPSE Bond Plus SDL 2024 به دسته گل گزینه های سرمایه گذاری منفعل با درآمد ثابت اضافه می کند. محصول مبتنی بر بلوغ با 3 تا 4 استراتژی پایین آوردن سال ، از طریق نمونه کارها با درجه نسبتاً بالا و نقدینگی ، این گزینه را برای همه دسته از سرمایه گذاران با درآمد ثابت به یک گزینه جذاب سرمایه گذاری تبدیل می کند. شیب زیاد فعلی در منحنی عملکرد به جذابیت این صندوق در مقطع فعلی می افزاید. ”

ویشال جین ، رئیس ETF ، مدیریت دارایی Nippon Life India ، گفت: “یک پیشنهاد بسیار منحصر به فرد برای سرمایه گذاران ، زیرا ترکیبی از سود یک FMP است که دارای بلوغ ثابت است اما در عین حال ساختار ETF به سرمایه گذاران اجازه می دهد در طول عمر محصول یا مستقیماً با صندوق در اندازه زیادی از پیش تعریف شده یا به اندازه 1 واحد در NSE. ”