Niti Aayog: Sequoia India با WEP نیتی Aayog برای ارتقا کارآفرینی زنان همکاری می کند

BENGALURU: برنامه Sequoia Spark ، برنامه Sequoia India برای زنان کارآفرین در هند و جنوب شرقی آسیا و پلت فرم کارآفرینی زنان Niti Aayog (WEP) در یک همکاری یک ساله برای ارتقا کارآفرینی زنان در هند همکاری می کنند. از طریق این مشارکت ، سکویا هند در بیانیه روز پنجشنبه گفت که گروهی از زنان مersسس مشتاق را راهنمایی خواهد کرد تا به آنها کمک کند تا دانش و مهارت دامنه ای را برای راه اندازی و مقیاس مشاغل خود تجهیز کنند.

“برنامه WEP و Sequoia Indias Spark با هدف همكار ساختن زمينه هاي رقابت ، با راه اندازي يك برنامه جديد افزايش ظرفيت براي انتقال دانش مالي سالم و توسعه مهارت هاي جمع آوري بودجه ، به زنان بنيانگذار در سفرهاي خود در زمينه تشكيلات شركتي كمك مي كنند.

این برنامه به منظور بررسی چالش ها از لنزهای آنها طراحی شده است و هدف آن کمک مادی به آنها برای سرعت بخشیدن به رشد تجارت خود است “. آنا روی ، مشاور ارشد ، نیتی آایوگ گفت.

بر اساس این بیانیه ، در یک نظر سنجی که در اوایل سال جاری توسط سکویا هند با زنان بنیانگذار در هند و جنوب شرقی آسیا انجام شد ، 66 درصد از بنیان گذاران نظرسنجی اظهار داشتند که می خواهند به جلسات مشاوره با سرمایه گذاران و رهبران تجارت دسترسی داشته باشند.

در این گزارش آمده است: “با در نظر داشتن این موضوع ، سكویا هند ساعت كار اداری ماهانه خود را كه در بخشهای خاص و اظهارات مشكلات تنظیم شده است ، به 25 زن کارآفرینی که بخشی از گروه اول خواهند بود ، ارائه می دهد”.

این تیم همچنین میزبان وبینارهایی خواهد بود که برای جامعه WEP بزرگتر برگزار می شود ، در مورد جنبه های اصلی شرکت سازی مانند جمع آوری کمک مالی ، ایجاد حرکت به بازار ، یافتن تناسب محصول برای بازار ، جذب استعدادهای اصلی در مراحل اولیه و استفاده از نیروها قدرت داستان سرایی برای ایجاد مارک های قوی.

بیان شد که این جلسات متناسب با نیازها و چالشهایی است که مختص بنیانگذاران زن است.

شوتا راجپال کوهلی ، رئیس – سیاست عمومی ، Sequoia Capital India LLP. ، گفت در حالی که اکوسیستم استارت آپی Indias یک سیستم بزرگ و پر جنب و جوش است ، اما بسیار متفاوت است.

خلا hugeهای فاحش و کمبود فرصتهایی که زنان کارآفرین با آن روبرو هستند وجود دارد – خصوصاً در مورد دسترسی به شبکه ، راهنمایی و جمع آوری کمکهای مالی. وی گفت: “با این مشارکت ، تیم Sequoia India تجهیز زنان کارآفرین را به مهارت های عملی عمیق در برخی از زمینه های اصلی شرکت سازی ، اطمینان حاصل کند که آنها به مهارت های مورد نیاز برای مقیاس بندی ایده های خود در تجارت پایدار دسترسی پیدا می کنند.”