NMDC: NMDC و IIT Hyderabad برای حمایت از کارآفرینان با فن آوری عمیق برنامه جوجه کشی و کمک هزینه تحصیلی

کلکته: شرکت ملی توسعه مواد معدنی (NMDC) با همکاری IIT حیدرآباد یک برنامه جوجه کشی و کمک هزینه تحصیلی را آغاز کرده است.

این ابتکار با عنوان ، NICE Program (NMDC Innovation and Incubation Center) یک برنامه مشترک بین NMDC و بنیاد i-TIC است ، یک سیستم پشتیبانی استارت آپ در IIT Hyderabad که هدف آن پشتیبانی از استارتاپ های با تکنولوژی پیشرفته با ارائه جوجه کشی و پشتیبانی بورس تحصیلی است.

هدف NICE ترویج کارآفرینی و نوآوری در کشور و حمایت از جنبش Startup India است.

ابتکار NICE یک برنامه 5 ساله مشترک است که با ارائه کمک مالی ، پشتیبانی مربی ، فضای کار مشترک ، سایر مزایای زیرساختی و موارد دیگر ، از 15 همکار و 15 استارت آپ پشتیبانی می کند.

با کل بودجه برنامه 10 کروری روپیه ای که توسط NMDC تأمین می شود ، NICE قصد دارد هر ساله 5 استارت آپ را با کمک مالی حداکثر 25 لوره پشتیبانی کند تا اثبات مفهوم خود را به یک تجارت مقیاس پذیر تبدیل کند.

این برنامه همچنین می تواند هر ساله 5 نفر را با هزینه ماهانه 80،000 روپیه به مدت 12 ماه حمایت کند تا از هزینه های زندگی و تولید نمونه اولیه آنها پشتیبانی کند.

“NMDC به عنوان یک نهاد شرکتی مسئول ، همیشه از اهداف اجتماعی که تأثیر بالقوه ای بر زندگی انسان دارند ، حمایت کرده است. من مطمئن هستم كه طرح NICE محلی برای كارآفرینان جوان خواهد بود تا با اشتیاق سفر كارآفرینی خود را دنبال كنند و ثروت را برای منافع جامعه در كل ایجاد كنند. “Sumit Deb ، رئیس هیئت مدیره ، مدیر عامل ، NMDC در بیانیه.

“چشم انداز IIT Hyderabad این است که مهد اختراعات و نوآوری ها باشد. این برنامه همچنین به عنوان الگویی برای همکاری صنعت و دانشگاه برای غنی سازی ابتکارات استارتاپ هند عمل می کند. “گفت: BS مورتی ، مدیر IIT حیدرآباد