NSE شرکت آموزش عمیق فناوری TalentSprint را به دست آورد

آکادمی NSE ، بازوی آموزش و پرورش بورس اوراق بهادار ملی (NSE) ، اکثریت سهام TalentSprint را بدست آورده است ، یک پلت فرم آموزشی دارای قابلیت فناوری برای متخصصین کار با پشتیبانی Nexus Venture Partners.

Nexus VP از سرمایه گذاری هشت ساله خود که با دور 20 کرور سری A شروع شده بود ، خارج شده است. NSE و TalentSpring جزئیات مالی را اعلام نکردند.

با این حال منابع به ET گفتند که Nexus VP و برخی از بنیانگذاران اولیه از طریق فروش ثانویه خارج شده اند. Nexus VP در مورد شرایط مالی توضیحی نداد.

TalentSprint ، تاسیس شده در سال 2008 ، برنامه های صدور گواهینامه پیشرفته در فن آوری های نوظهور و عمیق را به متخصصان مشتاق و باتجربه با استفاده از حالت ترکیبی آنلاین / سایت ارائه می دهد. این برنامه ها با مشارکت نزدیک با م institutionsسسات معتبر دانشگاهی و شرکت های بزرگ فناوری بزرگ ارائه می شود.

این برنامه ها شامل موضوعات عصر جدید شامل هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، علوم داده های محاسباتی ، فین تک ، بلاکچین ، امنیت سایبری ، بازاریابی هوش مصنوعی ، سلامت دیجیتال ، اتوماسیون فرآیند های دیجیتال و رباتیک و زنان در فناوری است.

پلت فرم یادگیری دیجیتال این شرکت همچنین به دانشگاه های آنلاین موسسات مهم دانشگاهی قدرت می بخشد.

TalentSprint با ارائه مهارت در امور مالی و مناطق مجاور در فناوری در حال ظهور مانند هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین ، Fintech و Blockchain در بازار سرمایه و دامنه BFSI ، از طریق حالت آنلاین و آفلاین ، هدف آکادمی NSE را به عنوان رهبر در بخش آموزش و پرورش تقویت می کند. بیانیه.

“شش میلیون متخصص در هند امروز نیاز به مداخلات دانش فنی عمیق دارند و 10 میلیون دانشجوی دیگر دانشگاه نیز در انتظار ورود به نیروی كار با مهارت های مناسب برای اثبات آینده هستند. ما به مأموریت خود در زمینه ارائه آموزش و پرورش فناوری برای توانمندسازی نیروی کار فردا ادامه خواهیم داد. ”گفت: دکتر سانتانو پل ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت TalentSprint.

در سال 2013 ، TalentSprint Axiom Academy را به دست آورد ، موسسه ای متخصص در آموزش جایگذاری و مربیگری مهندسی.

Anup Gupta ، مدیر عامل Nexus Venture Partners ، گفت: “طی سالها ، TalentSprint به عنوان یک شریک انتخابی با کیفیت بالا برای فارغ التحصیلان و متخصصانی که به دنبال ارتقا skills مهارت های خود و کالج ها و دانشگاه های سطح بالا هستند ، ظاهر شده است.

Nexus VP که در سرمایه گذاری در شرکت هایی مانند Snapdeal ، Shopclues و Housing.com دچار شکست های اولیه شد ، از شرکت هایی مانند Delhivery ، Postman ، Druva و Unacademy خوش شانس بوده است.

بهترین بازده آن در سال جاری از فروش WhiteHat Jr به Byju بود و 140 میلیون دلار پول نقد از سرمایه گذاری کمتر از 5 میلیون دلار در 18 ماه بدست آورد.