nuro: استارت‌آپ تحویل خودمختار مستقر در ایالات متحده Nuro کارکنان خود را 30 درصد کاهش می‌دهد.

nuro: استارت‌آپ تحویل خودمختار مستقر در ایالات متحده Nuro کارکنان خود را 30 درصد کاهش می‌دهد.

استارت‌آپ ربات‌های تحویل خودکار، Nuro، مستقر در ایالات متحده، اعلام کرده است که 30 درصد از نیروی کار خود یا حدود 340 کارمند خود را به عنوان بخشی از بازسازی در نظر گرفته شده برای گسترش باند سرمایه خود اخراج خواهد کرد.

به گزارش TechCrunch، هفته گذشته، دیو فرگوسن و جیاجون ژو، بنیانگذاران Nuro اعلام کردند که این شرکت کارکنان را کاهش می دهد و منابع را از عملیات تجاری دور می کند و به سمت تحقیق و توسعه می رود.

امسال، Nuro برنامه های خود را برای افزایش عملیات تجاری و تاخیر در تولید حجم ربات تحویل نسل سوم خود، R3 متوقف خواهد کرد.

به گفته فرگوسن و ژو، این شرکت با ایجاد این تغییرات می تواند دو برابر بیشتر فعالیت کند و سرمایه کافی برای فعالیت برای سه سال دیگر بدون جمع آوری پول بیشتر به آن می دهد.

نورو در یک پست وبلاگی گفت: «در حالی که در گذشته سیستم‌های خودمختاری را توسعه می‌دادیم، وسایل نقلیه سفارشی را طراحی و ساختیم، و خلبان‌های تجاری را با شرکای خود به طور موازی مستقر می‌کردیم، اکنون مدل توسعه متوالی‌تری را دنبال خواهیم کرد.»

وی افزود: با رویکرد جدید ما، نورو نه تنها از این رکود اقتصادی عبور خواهد کرد، بلکه امیدواریم در طرف دیگر قدرتمندتر ظاهر شویم.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

nuro: استارت‌آپ تحویل خودمختار مستقر در ایالات متحده Nuro کارکنان خود را 30 درصد کاهش می‌دهد.


این دومین باری است که Nuro در تلاش برای کاهش هزینه ها و گسترش باند سرمایه، کارگران را اخراج می کند. در نوامبر سال گذشته، شرکت حدود 300 نفر یا 20 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد.

علاوه بر این، در این گزارش آمده است که افرادی که از کار بیکار شده اند 12 هفته انفصال، به علاوه دو هفته دیگر برای کارمندان با دو سال سابقه خدمت یا بیشتر، و کارکنان واجد شرایط 62.5 درصد از پاداش هدف (نسبت به استخدام های جدید) یا پاداش بهاره دریافت خواهند کرد. مبالغ برای کارکنانی که پاداش عملکرد دوسالانه دریافت می کنند.

در همین حال، شرکت خدمات وب Akamai Technologies نزدیک به 3٪ از نیروی کار جهانی خود را اخراج می کند، زیرا بر روی بالاترین زمینه های رشد و سودآوری پایدار تمرکز می کند.

بر اساس گزارش‌ها، اخراج‌ها احتمالاً بر حدود 300 کارمند تأثیر خواهد گذاشت.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.