nykaa: Nykaa مدیریت سطوح ارشد را پس از خروج مدیران تغییر ساختار می دهد

FSN E-Commerce Ventures Ltd، شرکت مادر Nykaa، روز دوشنبه از تغییر ساختار و انتصاب مدیران ارشد در تیم‌های فناوری، مالی، تجاری و بازاریابی خود خبر داد. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که خرده‌فروش زیبایی همه‌کانال در هفته‌های اخیر شاهد چندین خروجی سطح بالا بود.

در یک پرونده نظارتی در 24 آوریل، این شرکت گفت که رهبران جدید به رهبری فعلی که اکنون شامل بیش از 50 رهبر است، می‌پیوندند و “در پیشبرد دستور کار رشد شرکت نقش مهمی خواهند داشت”.

همانطور که توسط ET گزارش شده است، بیشتر این انتصاب ها قبلا اعلام شده بودند.

فالگونی نایار، بنیانگذار و مدیرعامل Nykaa، در اظهار نظری در مورد توسعه، گفت: “ما هیجان زده هستیم که از هر یک از این رهبران جدید در نقش های کلیدی که مشاغل و عملکردهای مهم شرکت را هدایت می کنند استقبال می کنیم. با داشتن روحیه و طرز فکر کارآفرینی مشترک، این تیم رهبری به خوبی برای موفقیت آماده است زیرا اکوسیستم Nykaa در دامنه و مقیاس گسترش می یابد.”

از جمله انتصابات راجش اوپالاپاتی است که به عنوان مدیر ارشد فناوری پیوسته است. Abhishek Awasthi، Eswar Perla، Dhruv Mathur و Amit Kulshrestha از دیگر انتصابات تیم رهبری فناوری هستند.

پی گانش در ماه فوریه پس از اینکه آرویند آگاروال، مدیر مالی سابق Nykaa در نوامبر سال گذشته از Nykaa کناره‌گیری کرد تا به PayU، بازوی فین‌تک و پرداخت غول سرمایه‌گذاری هلندی Prosus بپیوندد، به عنوان مدیر مالی Nykaa برگزیده شد.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


سوجیت جین به عنوان مدیر ارشد حقوقی و نظارتی به این شرکت پیوسته است. او وظایف قانونی، منشی شرکت، انطباق و نظارتی را رهبری می کند. این شرکت گفت که TV Venkataraman که بیش از 25 سال تجربه در شرکت هایی مانند Ashok Leyland، Flipkart و گروه Aditya Birla دارد، مسئول حسابرسی داخلی و ریسک است. منشور مدیریت

Nykaa همچنین با انتصاب Sudhansh Kumar به عنوان مدیر بازاریابی عملکرد و Priya Bellubbi به عنوان سرپرست مدیریت چرخه عمر مشتری، رهبری بازاریابی خود را تغییر داده است.

تکان دادن سطوح ارشد

Nykaa در میان افت قیمت سهام و شکست گسترده تر در بسته فناوری فهرست شده، ماه گذشته تایید کرد که پنج مدیر اجرایی شرکت را ترک کرده اند.

مدیر عملیات بازرگانی Manoj Gandhi، مدیر ارشد بازرگانی Nykaa Fashion Gopal Asthana، مدیر اجرایی کسب و کار عمده فروشی Vikas Gupta، معاون تجاری Nykaa Owned Brands Shuchi Pandya و معاون مالی واحد مد، Lalit Pruthi، ترک کردند.

Nykaa که آنها را “خروج از سطح متوسط” می نامد، در آن زمان گفته بود که این بخشی از فرآیند ارزیابی سالانه استاندارد و انتقال است که در آن افراد به دلیل بررسی عملکرد یا به دنبال فرصت های دیگر از آن خارج می شوند.

عملکرد D-street

سهام این شرکت در نوامبر 2021 به قیمت 2001 روپیه در بورس های هند فهرست شده است که یک حق بیمه سنگین 77.87 درصدی نسبت به قیمت انتشار آن 1125 روپیه است. Nykaa از آن زمان تاکنون شاهد سقوط سهام خود بوده است.

nykaastoxETtech

روز جمعه، هر قطعه سهام در صرافی ها به قیمت 119 روپیه بسته شد که نسبت به بسته شدن قبلی 1.24 درصد کاهش داشت.

Nykaa کاهش 71 درصدی سود خالص تلفیقی را به 8.48 کرور روپیه برای سه ماهه منتهی به 31 دسامبر گزارش داد. کل هزینه های شرکت در سه ماهه سوم از 1067 کرور روپیه در دوره سال قبل 36 درصد افزایش یافت و به 1,455 کرور رسید.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.