Ola Electric: طناب Ola در جانباز GM برای تولید ، عملیات برای تجارت برق

شرکت خوش آمد گویی Ola روز دوشنبه اعلام کرد که در خوزه پینیرو ، پیشکسوت GM (جنرال موتورز) به عنوان رئیس تولید جهانی و فعالیت برای تجارت الکتریکی خود طناب زده است.

این شرکت در بیانیه ای اظهار داشت كه پینهیرو پیشگام این هدف اولا برای ایجاد تاسیسات تولیدی است كه با یكی از بزرگترین كارخانه های اسكوتر آغاز شود و سپس به چندین واحد از این دست در سراسر هند گسترش یابد.

در این بیانیه آمده است: “تسهیلات تولیدی به Ola این امکان را می دهد تا طیف گسترده ای از محصولات دو چرخ خود را که هم اکنون در دست تولید است به سرعت به بازار عرضه کند.”

اولا گفت ، پینهیرو که پیشکسوت تولید بود ، پیش از این معاون تولید جنرال موتورز آمریکای لاتین مستقر در So Paulo بود و بیش از 45 سال تجربه رهبری را به ارمغان آورد. این شرکت گفت ، وی به عنوان معاون رئیس جمهور 16 مجتمع صنعتی GM را در 9 کشور در دو قاره مدیریت کرد.

در این بیانیه آمده است: “تخصص ساخت ژوزس ژوزز در ساخت طیف وسیعی از محصولات دو چرخدار Olas حیاتی خواهد بود ، از اسکوتر برقی که به زودی راه اندازی می شود.”

اولا گفت که اولین اسکوتر برقی آن از یک طراحی یکپارچه و باتری قابل حمل “موز” برخوردار است که حمل آن آسان است و در هر جایی قابل شارژ است. در این بیانیه آمده است که Ola قصد دارد بسیاری از چنین نوآوری های طراحی و نرم افزاری را در ماه آینده به بازار عرضه کند.