paypal: Razorpay ، PayPal برای کمک به MSME ها گرد هم آمده اند

BENGALURU: Razorpay از همکاری با PayPal برای امکان پرداخت بین المللی برای MSME ها و فریلنسرها خبر داده است. مشاغل شریک این شرکت با PayPal ادغام می شوند و پرداخت هایی را از مشتریان بین المللی از 200 بازار به روشی راحت و مطمئن می پذیرند و زمان انتظار را از روزها به دقیقه کاهش می دهند.

SME های هند پس از مواجهه با چالش های سخت به دلیل همه گیر بودن مداوم ، امیدوارند که با استفاده از فناوری های دیجیتال دوباره به عقب برگردند زیرا معتقدند این امر به آنها کمک می کند تا درآمد خود را افزایش دهند. حتی اقتصاد فریلنسر نیز در حال شکوفایی است ، یک مطالعه اخیر نشان داد که هند 46٪ افزایش در فریلنسرهای جدید داشته است. این مشاغل به دلیل زیرساخت های بسیار پیچیده پرداخت و بانکی ، فرآیندها و سیستم های موجود در فقدان ادغام یکپارچه ، مشتری های احتمالی جهانی را از دست می دهند. با ادغام PayPal در بستر پرداخت Razorpay ، فریلنسرها و MSME می توانند پرداخت های بین المللی را به راحتی بپذیرند. این سرویس همچنین زمان انتظار برای مصوبات قانونی را کاهش می دهد.

رازورپای ، مدیر ارشد نوآوری ، آمیتاب تواری در مورد این مشارکت گفت: “MSME بیشترین تأثیر را در ایجاد اختلالات ناشی از همه گیر در حال انجام داشته است. در حالی که آنها تمام تلاش خود را برای انطباق با تغییرات و پذیرفتن روشی دیجیتالی برای تجارت انجام می دهند ، ما در Razorpay می خواهیم به آنها کمک کنیم تا بر چالش های مربوط به پرداخت و بانکی خود غلبه کنند تا سرعت تصویب دیجیتال را تسریع کنند. ارتباط ما با PayPal گامی در جهت تحقق این هدف است. ”

در بیانیه ای ، آشیش تاندون ، مدیر ، شرکای کانال گفت: “MSME ستون فقرات اقتصاد هند است. در PayPal تمرکز ما کمک به این مشاغل برای استفاده از فرصت جهانی بوده است و با توجه به همه گیری کنونی ، تجارت مرزی ما بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. همکاری ما با Razorpay در ایجاد توانایی در مشاغل کوچک و آزاد هند به جهانی شدن و استفاده از 333 میلیون مشتری در 200 بازار کمک خواهد کرد. ”