PGIM به دنبال خرید AMC داخلی است تا سریعتر رشد کند

یک مقام ارشد شرکت گفت ، مدیران سرمایه گذاری جهانی محتاطانه (PGIM) ، که هدف قرار گرفتن در میان 10 خانه برتر صندوق در 5 سال آینده در کشور است ، به دنبال یک خرید برای هدایت تجارت صندوق سرمایه گذاری مشترک خود در اینجا هستند. PGIM India MF با دارا بودن یك صندوق سرمایه گذاری متقابل 4،300 روپیه ، در رده 29 قرار دارد و این یكی از كوچكترین بازیکنان 40 نفره است كه بیش از 27.5 لور کرور سرمایه مدیریت می كنند.

اما در پی تقاضای زیاد برای صندوق فرصت های سهام جهانی آن ، که تنها در طی 11 ماه گذشته با 300 میلیون روپیه AUM به سریعترین رشد صندوق خارجی تبدیل شده است – از 10 کرور در اکتبر 2019 ، صندوق صندوق آجیت منون ، مدیر اجرایی PGIM هند ، گفت که بیش از 50 درصد برای بستن دارایی های MF 6000 کرور MF تا ماه مارس اطمینان دارد.

PGIM India MF زیرمجموعه کاملاً متعلق به PGIM گروه Prudential Group مستقر در ایالات متحده است که بیش از 1.4 تریلیون دلار آمریکا مدیریت می کند و این دهمین خانه صندوق بزرگ جهانی است.

“در سطح جهان ، ما دهمین خانه صندوق بزرگ با بیش از 1.4 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت هستیم. اما فقط با حدود 4300 کرور AUM ، ما در اینجا فقط رتبه 29 را داریم. بنابراین ، هدف ما در اینجا جز among ده کشور برتر هستیم و مربوط.

“وظیفه من از ستاد این است که رشد سریع داشته باشم و در 5 سال آینده جزو 10 نفر برتر باشم و مرتبط باشم ، هم رشد ارگانیک و هم رشد غیر آلی را به همراه داشته باشم. از ما خواسته شده که AMC مناسب برای خرید را شناسایی کنیم ، که ما ممکن است در 24 ماه آینده این موضوع را در نظر بگیریم. “منون بدون اعلام اینکه به چه دارایی / معامله ای نگاه می کنند گفت.

رشد ارگانیک از بخش خرده فروشی حاصل می شود که در حال حاضر ارزش سرمایه AUM حدود 1700 کرور داریم ، دفتر درآمد ثابت 2500 کرور و PMS 150 کرور است که کل صندوق سرمایه گذاری مشترک AUM را به 4300 کرور می رساند. و اضافه كردن كه ما در مورد مشاغل مشاوره ای حدود 2000 كورور روپیه داریم.

منون گفت که این دفتر مرکزی در داخل 5 بازار – چین ، برزیل ، هند ، اندونزی و مکزیک – را به عنوان بازارهای متمرکز شناسایی کرده است ، جایی که ما آرزو داریم در میان ده کشور برتر قرار بگیریم. اما در هند ، تمرکز ما صندوق های سرمایه گذاری مشترک است.

“اما ، ما برای خرید AMC عجله ای نداریم. ارزیابی اکنون مسئله ای است ، زیرا ما از سطح استرس پیش رو نمی دانیم. بنابراین ، عزم ما اکنون این است که رشد آلی داشته باشیم تا جهت مثبت شود. ما انتظار داریم جهت روشن تر در 24 ماه آینده زمانی که ما به دنبال یک کسب است. ”

بنابراین ، در حال حاضر ، تمرکز بر رشد ارگانیک و بازیگر مربوطه در بازار شلوغ است. منون گفت ، شش ماه گذشته بسیار خوب بوده است.

خوش بینی او برای یک پای بزرگتر از نفوذ اندک صندوق های سرمایه گذاری داخلی داخلی 11 درصد ناشی می شود که حتی یک سوم متوسط ​​جهانی نیست. به همین ترتیب ، نسبت AUM به تولید ناخالص داخلی نیز در 13 بسیار کم است ، در حالی که میانگین جهانی بیش از 55 است. باز هم ، نسبت AUM به m-cap ارزش سهام در اینجا برابر 7 با میانگین جهانی 36 است.

منون گفت: “من انتظار دارم سال مالی 21 را با 6000 کرور روپیه دارایی MF ببندم ، که بیش از 50 درصد از سال مالی 20 را کاهش دهد.” وی انتظار دارد که ارزش سهام AUM 1600 کروری تا ماه مارس به 2،000 کرور برسد و به آن کمک کند کل AUM را به 7،500-8،000 کرور برساند.

PGIM هند صندوق جهانی فرصت های سهام را در اکتبر 2018 راه اندازی کرد اما در سال اول فروش خود را متمرکز نکرد. منون گفت ، از ماه اکتبر گذشته ، آنها تمرکز خود را بر روی این صندوق آغاز کردند و نتیجه این است که از آن زمان به بعد بیش از 300 کرور در AUM رشد کرده است ، از تقریبا 10 کرور در اکتبر گذشته ، صندوق AUM ، سهم وجوه جهانی فقط زیر 10،000 کرور روپیه در کشور است.

وی گفت: تقریباً 100 کرور از 300 کرور AUM این صندوق فقط در یک ماه گذشته اضافه شده است ، زیرا بیش از 50 درصد بازده به سرمایه گذاران داده است.

منون گفت ، این صندوق در سهام خالص مانند اپل ، تلسا و مایکروسافت سرمایه گذاری می کند ، افزود: این صندوق 60 درصد AUM را در سهام آمریکا ، 30 درصد در سهام اروپا و 10 درصد در سهام چین / کنگ کنگ سرمایه گذاری می کند.