physicswallah: PhysicsWallah 10 میلیون دلار در برنامه یکپارچه مدرسه خود سرمایه گذاری می کند

یکی از مقامات ارشد شرکت گفته است که پلتفرم فناوری Ed-Tech PhysicsWallah در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری (حدود 82 کرور روپیه) در مراحل برنامه مدرسه Vidyapeeth School است.

“مرکز مدرسه Vidyapeeth یک برنامه ادغام شده در مدرسه است که برای ادغام مفاهیم و مهارت های مورد نیاز برای امتحانات CBSE، همراه با آمادگی JEE و NEET در آموزش منظم کلاس طراحی شده است، در نتیجه نیاز به کلاس های مربیگری جداگانه برای دانش آموزان را به حداقل می رساند.” عمران رشید، معاون رئیس‌جمهور PhysicsWllah گفت.

او افزود که در حال حاضر، این برنامه در 39 مدرسه در 34 منطقه در 10 ایالت کشور، از جمله اوتار پرادش، اوتاراکند، بیهار، آسام، جارکند، ماهاراشترا، گجرات، مادهیا پرادش، راجستان و هاریانا اجرا شده است.

وی گفت: “ما در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری 10 میلیون دلاری در مراحل هستیم که 5 میلیون دلار آن صرف ایجاد زیرساخت در مدارس می شود و مابقی برای ایجاد محتوای با کیفیت بالا، توسعه آموزش و ارتقاء تحصیلی استفاده می شود. ما 8 تا 10 روپیه سرمایه گذاری می کنیم. رشید گفت.

او افزود که PhysicsWallah به دنبال اجرای برنامه مدرسه Vidyapeeth در 300 مدرسه تا سال 2025-26 است.

ما قصد داریم دسترسی خود را به شهرها و شهرک های سطح III-IV در سراسر کشور گسترش دهیم، بنابراین دسترسی به آموزش با کیفیت را در مناطق دورافتاده افزایش دهیم. ما کمتر از 2000 روپیه در ماه برای ارائه خدمات، از جمله کلاس های زنده، واقعی، از هر دانش آموز دریافت می کنیم. برنامه‌های حل شبهه زمانی، ماژول‌ها و تست‌ها، از جمله موارد دیگر.»

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


رشید خاطرنشان کرد: این برنامه که در 17 آوریل اجرا شد، مزایایی را برای دانش آموزان کلاس 11 ارائه می دهد که برای امتحانات CBSE و JEE/NEET آماده می شوند و عمدتاً بر روی 4 موضوع تمرکز می کند – فیزیک، شیمی، ریاضیات و زیست شناسی.توسعه محتوای K-12

افراد مطلع گفتند که ET در ماه مارس گزارش داد که PhysicsWallah در حال تلاش برای ورود به بخش K-12 در سال آینده با محصولات یادگیری دیجیتالی است که از طریق کانال های آنلاین و آفلاین در دسترس خواهند بود.

آنها گفتند که دوره های دیجیتال به همراه کتاب های مربوطه فروخته می شود.

برنامه آن برای ورود به بخش K-12 در زمانی انجام می شود که سرمایه گذاری در بخش edtech کاهش یافته است و سرمایه گذاران محتاط شده اند زیرا تقاضا برای دوره های آنلاین پس از بازگشایی مدارس و مراکز مربیگری آفلاین ضربه خورده است.

فردی که از برنامه ها مطلع بود به ET گفته بود که شرکت مستقر در نویدا در حال طراحی مواد مطالعاتی علوم و ریاضیات برای کلاس 4-10 است و در حال حاضر در حال آزمایش برای حل چالش های قیمت و جذب مشتری است – چیزی که استارتاپ های edtech انجام داده اند. پس از کاهش تقاضای ناشی از بیماری همه گیر برای دوره های آموزشی خود، با آنها دست و پنجه نرم می کنند.

ژوئن گذشته، استارت‌آپ edtech با جمع‌آوری 100 میلیون دلار در اولین دور سرمایه‌گذاری خود به رهبری WestBridge Capital و GSV Ventures، وارد باشگاه یونیکورن شد.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.