poonam ajgaonkar: استارتاپ Healthtech Qure.ai پونام آژگانکار را به عنوان مدیر ارشد مردمی منصوب کرد

در بیانیه‌ای که امروز منتشر شد، گفت: شرکت هوش مصنوعی مراقبت‌های بهداشتی Qure.ai، پونام آژگانکار را به‌عنوان مدیر ارشد مردمی به کار گرفته است.
او مسئول هدایت استراتژی افراد و استعدادها در شرکت خواهد بود. تخصص او در جذب و حفظ استعدادهای برتر، افزایش تعامل کارکنان، و پرورش فرهنگ کاری فراگیر در سطح جهانی بسیار مفید خواهد بود.” پراشانت واریر، بنیانگذار و مدیر اجرایی Qure.ai، گفت: ما معتقدیم که تخصص او نقش حیاتی در جذب و پرورش استعدادها در Qure.ai خواهد داشت، زیرا ما به گسترش عملیات خود و گسترش ردپای جهانی خود ادامه می دهیم.”

Ajgaonkar بیش از 20 سال تجربه گسترده در صنایع مختلف از جمله داروسازی، داده و فناوری و حمل و نقل را به ارمغان می آورد.

“من مفتخرم که بخشی از این شرکت هدفمند هستم که مراقبت های بهداشتی را از طریق راه حل های مبتنی بر هوش مصنوعی متحول می کند. من مشتاق هستم که در رشد و توسعه نیروی کار با استعداد شرکت مشارکت کنم و به ایجاد محیطی فراگیر کمک کنم که در آن هر کارمند بتواند پیشرفت کند. و تاثیر قابل توجهی داشته باشد.”

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

این شرکت از ابزارهای یادگیری عمیق و هوش مصنوعی (AI) استفاده می کند تا مراقبت های بهداشتی را برای بیماران در سراسر جهان در تصویربرداری پزشکی و هماهنگی مراقبت در دسترس تر و مقرون به صرفه تر کند.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. برای دریافت جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود، در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید.