PVR با هند شتاب دهنده ارتباط برقرار می کند تا استارت آپ های M&E را راهنمایی کند

اپراتور زنجیره ای مالتی پلکس PVR Cinemas با شرکت شتاب دهنده تجارت هند شتاب دهنده (IA) برای راهنمایی استارتاپ های فعال در فضای رسانه و سرگرمی ارتباط برقرار کرده است.

به عنوان بخشی از مشارکت ، هر دو به طور مشترک برنامه شتاب دهنده شانزده هفته ای را به گروه 5 تا 7 استارت آپ مرحله بذر ارائه می دهند تا زمینه هایی مانند رزرو بلیط و مشاهده فیلم را همراه با حمایت از آنها با بودجه پوشش دهند.

استارت آپ های منتخب به زیرساخت های فن آوری و تجاری ، مشاوره و فرصت های ایجاد شبکه PVR-IA دسترسی پیدا می کنند که در یک روز آزمایشی با حضور شرکت ها ، VC ها ، مربیان و سایر شرکا و همچنین سرمایه گذاران خارجی به اوج خود می رسد.

“در تجربه تماشای فیلم خلا lots ناشناخته و کشف نشده زیادی وجود دارد – از انتخاب نمایش مناسب و رزرو بلیط گرفته تا تماشای فیلم و بازگشت. آشیش باتیا ، بنیانگذار و مدیر عامل هند شتاب دهنده در بیانیه ای گفت: این جایی است که استارت آپ های نوآور می توانند با افزایش کارایی در عملیات موجود ، تغییراتی را به وجود آورند.

این مشارکت به دنبال استارتاپ هایی است که در زمینه سینما یا بازی های مبتنی بر تئاتر ، رویدادها ، کلاس ها ، رزرو کنفرانس ، برنامه ریزی ، برنامه ریزی و ارائه فیلم ها و مسابقه های کوتاه مبتنی بر فیلم ، سیستم عامل های بازی برای ایجاد تعامل با بازیگران ، طرفداران و جوامع ، خرید مبتنی بر سینما ، تبلیغات درون ویدئویی و تجزیه و تحلیل مشتری ، از جمله موارد دیگر.

در توضیح بیشتر ، کمال گیانچاندانی ، مدیر ارشد استراتژی PVR ، گفت: “مشاغل باید در این اوقات متغیر ، به ویژه در بخش های رسانه و سرگرمی ، محوری باشند. PVR ، از طریق برنامه شتاب دهنده ، در جستجوی ایده ها یا فناوری هایی است که می تواند تجربه فیلم را بهبود بخشد و انقلابی ایجاد کند ، و آن را منحصر به فرد و بدون اصطکاک کند. ”

این برنامه تعیین یک هیئت انتخاب و اجرا را شامل نمایندگان هر دو طرف خواهد کرد. هیئت مدیره جدول های زمانی تعیین شده برای غربالگری و تأمین منابع ، پردازش و تسریع در شروع فعالیت ها ، راهنمایی تشکیل هیئت مدیره ، و اطمینان از رسیدن آنها به مراحل رشد از پیش تعیین شده و همچنین بازاریابی و ارتقا سطح عمودی را اجرا می کند و مدیریت می کند.