Rapido عملیات بمبئی را آغاز می کند ، سودآوری را در 18 ماه چشم می بیند

تجمع کننده خدمات تاکسی موتور سیکلت راپیدو روز جمعه فعالیت خود را در بمبئی آغاز کرد و چشم داشت فرصتی برای یک حرکت سریع است زیرا شهروندان به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه برای روش های شلوغ حمل و نقل عمومی در طی همه گیر شدن بیماری هستند.

آراویند سانکا ، بنیانگذار شرکت ، گفت: با ورود به بمبئی ، راپیدو اکنون فعالیت های خود را در تمام شهرهای مترو کشور گسترش داده است. این شرکت در بمبئی با 2000 شریک سوار کار خود را آغاز کرده و قصد دارد طی دو سال آینده تا 200000 سوارکار را افزایش دهد.

سانكا گفت ، راپیدو ، كه از حدود 18 ماه پیش گسترش جغرافیایی خود را آغاز كرده است ، در همه شهرهایی كه بیش از یك سال است در آنجا حضور دارد و شركت سودآوری در 18 ماه آینده را به سرانجام رسانده است.

هنگامی که ویروس کرونا ویروس را در کار برنامه های توسعه شرکت انداخت ، شرط بندی بزرگ در تجارت لجستیک با تهیه غذا از طریق فرد به شخص و همچنین از طریق تحویل در مایل آخر شخص ثالث. در حالی که این بخش از ژانویه رشد سه برابری داشته و اکنون به یک چهارم درآمد شرکت کمک می کند ، سانکا گفت که تمرکز همچنان بر روی تجارت تاکسی باقی مانده است.

“ما یک شرکت تدارکات نیستیم. ما یک شرکت اشتراک سوار هستیم که در زمینه تدارکات نیز فعالیت داریم. ” نکته مثبت در مورد تجارت به اشتراک گذاری سواری بسیار بیشتر از بخش تدارکات است. سانکا توضیح داد: در حالی که تجارت لجستیک سالانه 25 درصد رشد می کند ، اشتراک سواری هر ماه 20 درصد بالاتر می رود. تجارت لجستیک یک جریان درآمد مفتخر در ساعات غیر اوج مصرف برای تاکسی است.

مقاله پیشنهاد شده  بایگانیها فروشگاه فایل - میلیونر باش

درآمد به 55٪ از سطح قبل از همه گیری برای شرکت بازگشت. این شرکت ادعا می کند که بیش از 1.5 میلیون شریک رایدر و بیش از 15 میلیون کاربر با بیش از 100 شهر فعالیت دارد.