Rapido عملیات بمبئی را آغاز می کند ، سودآوری را در 18 ماه چشم می بیند

تجمع کننده خدمات تاکسی موتور سیکلت راپیدو روز جمعه فعالیت خود را در بمبئی آغاز کرد و چشم داشت فرصتی برای یک حرکت سریع است زیرا شهروندان به دنبال گزینه ای مقرون به صرفه برای روش های شلوغ حمل و نقل عمومی در طی همه گیر شدن بیماری هستند.

آراویند سانکا ، بنیانگذار شرکت ، گفت: با ورود به بمبئی ، راپیدو اکنون فعالیت های خود را در تمام شهرهای مترو کشور گسترش داده است. این شرکت در بمبئی با 2000 شریک سوار کار خود را آغاز کرده و قصد دارد طی دو سال آینده تا 200000 سوارکار را افزایش دهد.

سانكا گفت ، راپیدو ، كه از حدود 18 ماه پیش گسترش جغرافیایی خود را آغاز كرده است ، در همه شهرهایی كه بیش از یك سال است در آنجا حضور دارد و شركت سودآوری در 18 ماه آینده را به سرانجام رسانده است.

هنگامی که ویروس کرونا ویروس را در کار برنامه های توسعه شرکت انداخت ، شرط بندی بزرگ در تجارت لجستیک با تهیه غذا از طریق فرد به شخص و همچنین از طریق تحویل در مایل آخر شخص ثالث. در حالی که این بخش از ژانویه رشد سه برابری داشته و اکنون به یک چهارم درآمد شرکت کمک می کند ، سانکا گفت که تمرکز همچنان بر روی تجارت تاکسی باقی مانده است.

“ما یک شرکت تدارکات نیستیم. ما یک شرکت اشتراک سوار هستیم که در زمینه تدارکات نیز فعالیت داریم. ” نکته مثبت در مورد تجارت به اشتراک گذاری سواری بسیار بیشتر از بخش تدارکات است. سانکا توضیح داد: در حالی که تجارت لجستیک سالانه 25 درصد رشد می کند ، اشتراک سواری هر ماه 20 درصد بالاتر می رود. تجارت لجستیک یک جریان درآمد مفتخر در ساعات غیر اوج مصرف برای تاکسی است.

درآمد به 55٪ از سطح قبل از همه گیری برای شرکت بازگشت. این شرکت ادعا می کند که بیش از 1.5 میلیون شریک رایدر و بیش از 15 میلیون کاربر با بیش از 100 شهر فعالیت دارد.