razorpay: Razorpay هیئت مشاوران مستقل جدیدی را ایجاد می کند

Razorpay، یک ارائه‌دهنده پرداخت‌های دیجیتال به مشاغل، یک هیئت مشاوره مستقل راه‌اندازی کرده و معاون سابق رئیس بانک مرکزی هند، N Vishwanathan را به همراه سایر کارشناسان صنعت استخدام کرده است تا در جنبه‌های حاکمیتی، انطباق و شیوه‌های مدیریت ریسک به آن کمک کند. همانطور که مقیاس می شود.

این شرکت در بیانیه‌ای خبری گفت: شورای تازه‌تشکیل شده همچنین به توسعه زیرساخت‌های پرداخت Razorpay و تعامل با موسسات و ذینفعان کلیدی کمک خواهد کرد.

ویشواناتان ریاست هیئت مدیره را بر عهده خواهد داشت. اعضای دیگر آن شامل مدیر عامل سابق بانک دولتی هند، آریجیت باسو، دبیر سابق مخابرات و فناوری اطلاعات، آرونا سانداراراجان و کی‌پی کریشنان، که منشی در وزارت توسعه مهارت و کارآفرینی بود، هستند.

Razorpay در بحبوحه نظارت های نظارتی فزاینده در بخش فین تک، هیئت مشاوران را راه اندازی می کند. RBI شرکت را از القای بازرگانان جدید به دلیل مسائل مرتبط با مجوز جمع آوری پرداخت منع کرده است.

ماه گذشته، اداره اجرا شکایتی را علیه هفت نهاد و پنج فرد، از جمله Razorpay، در ارتباط با پرونده برنامه وام چینی در دادگاه بنگلور ارائه کرد. از سال گذشته، ED که پرونده‌های پولشویی را رسیدگی می‌کند، به درگاه‌های اصلی از جمله Razorpay، Cashfree و Paytm مرتبط با این موضوع حمله کرده است.

در بیانیه خود، این شرکت گفت که حوزه‌های موضوعی کلیدی هیئت مشاور شامل – تسریع نوآوری محصول در زمینه تجربه مشتری و ایمنی مشتری، ایجاد شیوه‌های اجرایی برای فرآیندهای مدیریت نظارتی و انطباق، همکاری با سهامداران مختلف برای افزایش نظارت بر ریسک و پیشگیری از جرایم سایبری، و همچنین ایجاد فرآیندهای جدید پیرامون امنیت اطلاعات دیجیتال که ممکن است به شکل دادن به آینده اکوسیستم فین تک کمک کند.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


اکوسیستم فین‌تک هند در مرحله‌ای حیاتی در تکامل خود قرار دارد. با توجه به اینکه امروز هند به عنوان معیاری برای چندین کشور عمل می کند، مهم است که شرکت هایی مانند ما آماده آینده و چابکی برای انطباق با محیط همیشه در حال تغییر فین تک هستند … ما قصد داریم سیستم های بیشتری را برای حفظ بالاترین استانداردها راه اندازی کنیم. هارشیل ماتور، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Razorpay، گفت: «تجربه مشتری و حاکمیت».

ویشواناتان گفت که هیئت مشورتی به رهبری Razorpay برای کمک به اتخاذ شیوه های حاکمیت و انطباق، راهنمایی و تخصص ارائه می کند.

Razorpay ادعا می کند که 10 میلیون بازرگان در پلتفرم خود دارد. ارزش این شرکت در دسامبر 2021 با افزایش 375 میلیون دلاری به 7.5 میلیارد دلار رسید.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.