Reliance Sports: مدیر سابق Reliance Sports G Srinivvasan شرکت Sporjo خود را راه اندازی کرد

G Srinivvasan ، که مسئولیت بازاریابی و عملکردهای استراتژیک گروه Reliance Sports را بر عهده داشت و در سراسر فوتبال ، کریکت ، IMG Reliance و RF Youth Sports کار می کرد ، با راه اندازی Sporjo ، سرمایه گذاری کارآفرینی خود ، به کار خود ادامه داد.

سرینیوواسان گفت ، Sporjo به عنوان بستری برای افرادی که می خواهند در صنعت ورزش کار کنند در نظر گرفته شده است. این شرکت با یک فرآیند علمی و عینی ، اشتیاق آنها را به حرفه تبدیل کرده و راهی شایسته سالارانه در صنعت ایجاد خواهد کرد.

این یک جامعه از متخصصان مدیریت ورزشی آماده کار برای کمک به صنعت هند و جهانی با ایجاد کاتالیزوری که داوطلبان را به صنعت متصل می کند و باعث رشد تجارت برای کارفرمایان و انجام شغل برای نامزدها می شود ، ایجاد می کند.

سرینیووسان به ET گفت: “هدف ما این است که از کار در ورزش پاک کنیم.” “این به افراد کمک می کند” به جایی که متعلق هستند برسند “. هدف آن این است که با استخدام پرسنل با کیفیت و آماده شغل که می توانند به رشد کمک کنند ، همین کار را برای شرکت ها نیز انجام دهد. ”

سرینیواسان ، که همچنان به مشاوره با Reliance Sports ادامه می دهد ، گفت که صنعت ورزش برای استخدام متخصصان خوب باز است اما در قالب افراد پرشور با چالش هایی روبرو است ، که آنها نیز باید از تجارت ورزشی قدردانی کنند.

“داوطلبان دوست دارند در ورزش کار کنند اما حتی نمی دانند از کجا شروع کنند. Sporjo قصد دارد این شکاف را از طریق روند علمی ، شایسته سالاری و عینی خود برطرف کند. ”

Sporjo به عنوان مقصد یک مرحله ای برای ارزیابی ، مربیگری ، آموزش و مشاغل عمل خواهد کرد ، ضمن ایجاد آگاهی از نقش های صنعت ورزشی و تعیین انتظارات صحیح از نامزدها.

“مسئله این است که درک محدودی از مشکلات تجاری واقعی که شرکت های صنعت با آن روبرو هستند وجود دارد و بسیاری از مردم بر این باورند که اشتیاق برای استخدام در ورزش کافی است. واقعیت بسیار متفاوت است. با راه حل های ما ، نامزد مناسب را می توان در عرض چند دقیقه از طریق الگوریتم جستجوی هوشمند Sporjo پیدا کرد ، “Srinivvasan اضافه کرد.

این شرکت در حال حاضر به داشتن یک پایگاه داده با بیش از 11000 حرفه ای پرشور در ورزش افتخار می کند.

هنگامی که از سرینویواسان در مورد زمان پرتاب سال شد ، گفت که هند خواهان تبدیل شدن به یک نیروگاه ورزشی و میزبانی جام های جهانی در چندین ورزش است ، تقاضا برای پرسنل محلی که این موارد را مدیریت می کنند وجود دارد.

وی افزود: به این موارد ، دسته های جدیدی مانند Fantasy ، Gaming و ورزشهایی که از قبل با ایجاد مشاغل جلب توجه می کنند ، باز می شوند. اسپورجو قصد دارد تا سال 2030 یک اکوسیستم متشکل از نیم میلیون متخصص آماده کار ایجاد کند. ”

سرینیوواسان ، که بیش از 5.5 سال قبل از راه اندازی Sporjo با Reliance به سر برد ، بخشی از تیم راه اندازی و راه اندازی سوپرلیگ هند و گسترش آن به 10 تیم بود. او در تمام عملیات های لیگ شرکت داشت و در سه سال اول هدایت عملکرد حمایت مالی و بازاریابی را بر عهده داشت.

قبل از Reliance ، وی در راس امور بازاریابی و حمایت مالی برای شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) بود که در لیگ برتر هند کار می کرد.