Sanjay Radhakrishnan: Teachmint، Sanjay Radhakrishnan را به عنوان سرپرست استراتژی و تعالی منصوب کرد.

در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد، آمده است که شرکت Edtech Teachmint انتصاب سانجی راداکریشنان را به عنوان رئیس استراتژی و تعالی اعلام کرده است.

راداکریشنان با نزدیک به 26 سال تجربه شرکتی، نقش مهمی در ابداع یک استراتژی رشد برای شرکت ایفا خواهد کرد زیرا هدف آن دیجیتالی کردن مدارس و مؤسسات آموزشی در سراسر هند است.

من عمیقاً مشتاق ساختن آموزش در هند هستم و معتقدم که Teachmint در اوج حل یک مشکل ریشه‌دار در سیستم آموزشی رسمی ما است. راداکریشنان گفت: این شرکت با قدرت فناوری قوی و بینش عمیق خود در مورد چالش‌های پیش روی مدارس در سفر دیجیتالی خود، به سرعت به چشم‌انداز دیجیتالی در حال ظهور برای مؤسسات آموزشی در سراسر جهان پاسخ می‌دهد و امکانات لازم برای ایجاد این تأثیر را دارد.

قبل از Teachmint، راداکریشنان به مدت 12 سال در Tata Interactive Services کار می کرد، جایی که او مسئول ایجاد تحول بود و کلاه های متعددی را از افسر عملیات تا مدیر ارشد تجاری به افسر ارشد استراتژی بر سر گذاشت. قبل از آن، او از همان ابتدا با ICICI Prudential Life همراه بود و نزدیک به یک دهه در سمت‌های مختلف در آنجا کار کرد.

در دوره جدید خود، او ردپای شرکت را در مناطق جغرافیایی کلیدی بیشتر خواهد کرد و تعامل عمیق تری با مشتریان ایجاد خواهد کرد.

“در سراسر هند و همچنین بازارهای نوظهور، تغییر قابل توجهی در پذیرش فناوری در مدارس و موسسات اتفاق می افتد و ما مطمئن هستیم که تخصص ارزشمند Sanjay به ما در ماموریت ما برای دیجیتالی کردن مدارس کمک می کند و به آنها کمک می کند تا بالاترین پتانسیل خود را باز کنند.” میهیر گوپتا، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Teachmint گفت.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


Teachmint در سال 2020 تاسیس شد و توسط سرمایه گذاران برجسته مانند Rocketship.vc، Lightspeed، Learn Capital، Goodwater Capital، Vulcan Capital، Better Capital، CM Ventures، Epiq Capital و Titan Capital پشتیبانی می شود.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.