sbi mf: SBI Mutual Fund صندوق SBI S&P BSE Sensex Index را راه اندازی کرد

صندوق سرمایه گذاری مشترک SBI راه اندازی صندوق SBI S&P BSE Sensex Index را اعلام کرده است، یک طرح باز برای ردیابی شاخص S&P BSE Sensex.

پیشنهاد صندوق جدید این طرح برای اشتراک باز است و در 24 مه بسته خواهد شد.

عملکرد این طرح در مقایسه با S&P BSE Sensex TRI محک خواهد شد. این طرح توسط Raviprakash Sharma مدیریت خواهد شد.

هدف سرمایه‌گذاری این طرح، تکرار ترکیب شاخص S&P BSE Sensex و ایجاد بازدهی متناسب با عملکرد S&P BSE Sensex Index، مشروط به خطاهای ردیابی است.

حداقل مبلغ اشتراک 5000 روپیه و پس از آن مضربی از 1 روپیه است. مبلغ خرید اضافی 000 تومان می باشد. 1000 و پس از آن در مضرب 1 روپیه. این طرح برنامه منظم و برنامه مستقیم – با گزینه های رشد و IDCW را ارائه می دهد.

این طرح 95 تا 100 درصد در سهام شامل شاخص S&P BSE Sensex و 0-5 درصد در اوراق بهادار دولتی از جمله مخزن سه طرفه و واحدهای صندوق سرمایه گذاری نقدی سرمایه گذاری خواهد کرد.

این طرح یک استراتژی سرمایه گذاری غیرفعال را اتخاذ خواهد کرد. این طرح با به حداقل رساندن تفاوت عملکرد بین شاخص معیار و طرح، در سهام شامل شاخص Sensex S&P BSE به همان نسبت در این شاخص سرمایه گذاری خواهد کرد. .این طرح برای سرمایه گذارانی که به دنبال افزایش سرمایه بلندمدت هستند مناسب است. سرمایه گذاری غیرفعال در سهام شامل S&P BSE Sensex به همان نسبت در شاخص برای دستیابی به بازدهی معادل شاخص کل بازدهی S&P BSE Sensex Index.