sensex: مورگان استنلی Sensex را در دسامبر 2021 در 50،000 مشاهده می کند

بمبئی: مورگان استنلی هدف خود را برای Sensex تا دسامبر 2021 به 50،000 از هدف قبلی 37،300 برای ژوئن 2021 ارتقا داده است زیرا معتقد است كه چرخه رشد آینده به طور كامل قیمت ندارد. كارگزار انتظار دارد كه كلاه های كوچك و متوسط ​​اوضاع را شکست دهند در سال 2021 با توجه به اینكه احتمال دارد با بازگشت چرخه رشد غلظت محدودیت بازار و سود به اوج خود برسد ، سرپوش های بزرگی در نظر گرفته شد. مورگان استنلی ، دارای رتبه “اضافه وزن” در هند ، به کارگزاری هایی مانند گلدمن ساکس و نامورا می پیوندد که اهداف خود را برای معیارهای سهام این کشور افزایش داده اند.

هدف جدید قیمت از زمان بسته شدن روز سه شنبه 43،952.71 برای Sensex 13.75 درصد صعود دارد.

مورگان استنلی ، در یادداشت مشتری ، گفت: “ما در مارس گاو باقی مانده ایم که در ماه مارس آغاز شده است ، و حتی اگر انتظار اصلاحاتی در این راه وجود داشته باشد ، بازار سهام می تواند قبل از ظهور ، پاهای بیشتری داشته باشد.” کارگزار انتظار دارد که Sensex در یک “سناریو مورد گاو نر” 59،000 لمس کند که در آن وضعیت ویروس بهبود می یابد ، رشد مداوم در رشد وجود دارد و محرک جهانی از قیمت دارایی پشتیبانی می کند.

حسی

مورگان استنلی در “سناریوی مورد خرس” خود ، اگر ویروس تا سال 2021 به خوبی ادامه یابد و رشد از بین برود ، Sensex را 37000 می بیند.

این شرکت SBI را به لیست تمرکز خود اضافه کرده و بیمارستان های آپولو را حذف کرده است. از نظر مصرف کنندگان ، صنایع ، امور مالی و خدمات کم مصرف کم وزن است. در بخشهای فناوری و انرژی کم وزن است. مورگان استنلی گفت: “ما انتظار داریم دوره های داخلی بهتر از میزان حساسیت به نرخ مصرف کننده و مصرف کننده در حالی که انرژی باید عملکرد کمتری داشته باشد ، از صادرات بهتر عمل کنند.”

مورگان استنلی گفت ، بازده اوراق بهادار به احتمال زیاد با انتخاب سهام از پایین به بالا و نه نیروهای کلان از بالا به پایین انجام می شود ، بنابراین باید موقعیت های بخش را محدود نگه داشت. این شرکت برآورد سود هر سهم FY21 ، FY22 و FY23 را برای Sensex به ترتیب 15 درصد ، 10 درصد و 9 درصد افزایش داده است.

مورگان استنلی گفت به نظر می رسد كه عفونت های Covid-19 به اوج خود رسیده اند ، شاخص های رشد با فركانس بالا بسیار قوی می شوند ، اقدامات دولت در حال كاهش انتظارات است و شركت های هندی فعالیت خود را از طریق همه گیری افزایش می دهند. مورگان استنلی پیش بینی می کند که رشد رشد ناگهانی داشته باشد و نرخ واقعی برای چندین ماه در قلمرو منفی باقی بماند.