Sequoia Capital و Faering Capital با 35 میلیون دلار سرمایه در Finova Capital پمپ می کنند

کلکته: شرکت سرمایه گذاری Sequoia Capital و شرکت سهامدار خصوصی Faering Capital 35 میلیون دلار (معادل حدود 260 کرور) در فینوا کپیتال ، وام دهنده غیر بانکی به مشاغل بخش غیر سازمان یافته مانند کارگاه های نجاری و بقالی های سبز ، پمپ کرده اند.

Sequoia و Faering سرمایه گذاران موجود در وام دهنده مستقر در جیپور هستند که از طریق 100 شعبه عجیب و غریب خود به مشتریان در راجستان ، دهلی و مادیا پرادش وام می دهد.

افراد آشنا به این موضوع گفتند که سکویا مستقر در ایالات متحده 216 کرور روپیه سرمایه گذاری کرده است در حالی که روز دوشنبه به این ترتیب فایرینگ به رهبری آدیتیا پارخ 44 کرور روپیه در نظر گرفت.

مدیر عامل موسس تقدیر ، موهیت سهنی به ET گفت ، فینوا علاوه بر توسعه سهام ، 130 کرور روپیه از منابع مختلف از جمله بانک دولتی هند ، بانک بارودا و باندهان بانک برای گسترش تجارت خود وام گرفته است.

“این تقاضا از سوی کارآفرینان کوچک وجود دارد که آنها سعی دارند پس از تأثیر اولیه همه گیری ، تجارت خود را از نو بسازند. در همان زمان ، بسیاری از NBFC ها به دلیل ایجاد نقدینگی در بازار ، خلا stopped خود را متوقف کردند. ”

طبق گفته ایشان میتال ، مدیر اصلی Sequoia Capital India LLP ، فاصله اعتباری فعلی MSME در هند 380 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

فینوا به کارآفرینان خرد و متخصصان نیمه ماهر وام می دهد که به طور معمول دسترسی محدودی به اعتبار موسسات رسمی تأمین مالی دارند. این وام در حدود 5 تا 5 روپیه برای مدت هفت سال با نرخ بهره 21 تا 25 درصد سالانه ارائه می دهد.

Sahney گفت که تزریق سهام جدید از برنامه های تجاری وام دهنده برای دو سال آینده مراقبت خواهد کرد. Unitus Capital مستقر در بنگلور به Finova در مورد معاملات سهام و بدهی مشاوره داد.

آمیت جهانوار ، مدیر واحد Unitus Capital گفت: “ما خوشحالیم که در این شرایط دشوار به فینووا کمک می کنیم تا سرمایه خود را جمع آوری کند.

وام دهنده غیربانکی در سال 2016 توسط موهیت و سونیتا ساهنی تاسیس شد و دارایی های تحت مدیریت حدود 460 کرور روپیه دارد. ارزش خالص آن 440 کرور روپیه است. از سال 2017 در مجموع 56 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است. وام دهنده نیز در مناطقی از اوتار پرادش ، مجاور دهلی حضور دارد. همچنین قصد دارد در هاریانا گسترش یابد.