Shadowfax Technologies: Shadowfax طرح خرید Esop را ارائه می دهد ، Praharsh Chandra ، Gaurav Jaithliya را به بنیانگذاران خود ارتقا می دهد

در بیانیه شرکت که امروز منتشر شد ، Shadowfax Technologies از برنامه خرید سهام کارمندان (ESOP) برای کارمندان خود خبر داده است.

ارزش کل برنامه خرید ESOP 5 میلیون دلار برآورد شده و هدف آن پاداش دادن به کارمندان آن است زیرا تجارت به سطح قبل از Covid بهبود می یابد. این اولین پیشنهاد بازخرید توسط این شرکت است که در آن کارمندان واجد شرایط می توانند حداکثر 35٪ از سهام ESOP اختصاص داده شده یا خود را بفروشند. کارمندان Shadowfax که به آنها ESOP اعطا شده و بیش از چهار سال را با شرکت گذرانده اند واجد شرایط شرکت خواهند بود.

علاوه بر این ابتکار ، استارت آپ همچنین انتصاب Praharsh Chandra و Gaurav Jaithliya را به عنوان بنیانگذاران ، از دسامبر 2020 اعلام کرده است. این حرکت با هدف تقویت تیم رهبری و گسترش روند شرکت و ابتکارات با کیفیت با حمایت از فعلی و آینده است. واحدهای تجاری پاسخگو و قابل اعتماد هستند.

چاندرا و جایتلیا از بدو تاسیس بخشی جدایی ناپذیر از تیم رهبری در Shadowfax بوده و در حال حاضر به ترتیب رئیس عملیات و رئیس استراتژی و سرمایه گذاری هستند.

“2020 یک سال چالش برانگیز بود ، اما Shadowfax در مقایسه با سطح قبل از Covid 2 برابر رشد کرده است ، و ما شاهد تیم های مختلفی هستیم که عملکردهای خود را افزایش می دهند و در این مدت سهم استثنایی دارند. کارمندان ما همچنان نقش اساسی در سفر رشد دارند. خرید ESOP روش ما در پاسخ متقابل تلاش های آنها است و ما پیش بینی می کنیم که به باز کردن ارزش و ایجاد ثروت برای مردم ما کمک کند. ”

“هر دو Praharsh و Gaurav اعضای اصلی تیم رهبری هستند و در کمک به ما در مقیاس ارتفاعات جدید نقش مهمی داشته اند. ارتقا Their آنها به بنیانگذاران گام بعدی بسیار آلی برای موفقیت ما و به رسمیت شناختن سهم ارزشمند آنها است ، زیرا ما منتظر تعیین معیارهای جدید هستیم. ”

این شرکت تاکنون 100 میلیون دلار از سرمایه گذاران خیمه شب بازی جمع کرده و سفارشات 500K + در روز ارائه می دهد.