skilling: Seekify با پشتیبانی Sequoia برای ادغام با سیستم عامل مهارت SafeJob ادغام می شود

Seekify با پشتیبانی Sequoia امروز ادغام خود را با SafeJob اعلام کرد ، یک بستر آنلاین مهارت و شغل برای استعدادهای غیر فنی یقه سفید سطح ابتدایی.

SafeJob ابتکاری آنلاین بود که Seekify و Safeducate در مارس 2020 راه اندازی کردند. Safeducate یک بستر مهارت آنلاین برای مشاغل دولتی و خصوصی است ، با SafeJob ابتکار آن برای مشاغل خصوصی.

از زمان راه اندازی ، این شرکت ادعا می کند که صاحبان فروشگاه های بزرگ و نیمی از kirana را در مورد پروتکل های Covid آموزش داده است.

SafeJob اکنون توسط Seekify خریداری شده است. با ادغام ، Divya Jain ، بنیانگذار Safeducate ، گفت که او احتمالاً به عنوان یکی از بنیانگذاران Seekify خواهد پیوست و نقش عملیاتی را بر عهده خواهد گرفت. وی گفت: “من همچنان به همکاری با Safeducate ادامه خواهم داد اما یک صندلی عقب را در آنجا خواهم گرفت.”

“شرکت ها باید کارمندان خود را استخدام کنند و Seekify به آنها کمک می کند تا کارمندان مناسب را تهیه کنند. SafeJob یک مارک تجاری رو به مصرف است که بخشی از Seekify خواهد بود. ما از مدل قبلی خود برای جمع آوری داده ها برای بهبود تجربه مشتری برای مارک ها دور می شویم. “” آریهانت جین ، بنیانگذار Seekify گفت. “برخی از تیم SafeJob به ما خواهند پیوست.”

“ما در 6-7 ماه گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته ایم. ما تا ژانویه 2021 500،000 دلار کتاب سفارش داریم. ”

SafeJob دارای دوره های عملیاتی ، فروش و تدارکات است. اخیراً دوره های بازاریابی دیجیتال و تجزیه و تحلیل را نیز شروع کرده است. جایگزینی در پایان دوره ها به مشاغل زمینی در محدوده 2 تا 6 روپیه در سال کمک می کند.

این شرکت ادعا می کند که تاکنون 2-3 کاربر ثبت نام کرده است که از این تعداد حدود 50،000 نفر آموزش دیده اند و حدود 3،000-5،000 نفر در آنجا مستقر شده اند. این دوره ها به مدت 12-16 هفته با کلاسهای زنده و محتوای از پیش ضبط شده از جمله سایر موارد است.

جین گفت: “ما چند مدل برای زبان آموزان داریم – اولین مدل پیش پرداخت است ، جایی که آنها حدود 20 تا 25000 روپیه پرداخت می کنند و بعداً قرار می گیرند.” “مدل دیگر ، اخیراً معرفی شده ، یک مدل پس پرداخت است که در آن زبان آموزان به صورت رایگان یاد می گیرند ، اما پس از استقرار ، 1-1.5 ماه حقوق (40،000-45،000 روپیه) به ما پرداخت می کنند. این کار از طریق وام از یک شرکت سرمایه گذاری خرد انجام می شود که پس از شروع به کار آنها می توانند آن را پس دهند. ”

آرهانت جین گفت ، “با وجود تحصیلات ، اشتغال زایی یک مشکل است. ما در حال تلاش برای حل مشکل مشاغل ورود به سطح یقه سفید هستیم. ما به دنبال نیروی کار یقه آبی یا خاکستری نیستیم. ”