sprinklr+: هوش مصنوعی مولد وارد دفتر اصلی می شود: Sprinklr شیر OpenAI را باز می کند

شرکت فناوری فرانت آفیس Sprinklr اعلام کرده است که هوش مصنوعی اختصاصی خود را با هوش مصنوعی مولد OpenAI برای ایجاد یک پیشنهاد جدید به نام Sprinklr AI+ ازدواج می کند.

این شرکت مستقر در نیویورک، که در پایان معاملات دیروز 3.46 میلیارد دلار ارزش داشت، از جمله کسانی است که در تلاش برای ایجاد یک پلتفرم فناوری یکپارچه برای کارکردهای مختلف دفتر جلو هستند که دارای نقاط تماس مستقیم با مشتری هستند. این نقاط تماس شامل مراکز تماس، رسانه های اجتماعی و کانال های بازاریابی است.

راگی توماس، مدیر اجرایی و موسس Sprinklr در گفتگو با ET Prime گفت: «فرض ما این است که باید یک سیستم عامل یکپارچه برای دفتر اصلی وجود داشته باشد،» و افزود که هدف Sprinklr ایجاد راه‌حل‌های فنی است تا حتی شرکت‌های چند ملیتی بزرگ، که دارای واحدهای تجاری کاملاً سیل شده هستند، می توانند “یک صدا” صحبت کنند.

برای فعال کردن این امر، نرم افزارهای تجربه مشتری مانند نرم افزارهای فروخته شده توسط Sprinklr به شرکت ها کمک می کند تا دانش تاریخی را از تیم های بازاریابی، محصول و خدمات در یک پلت فرم واحد بخوانند و ترکیب کنند، نیت زمانی که مشتری به سراغش می آید را رمزگشایی کنند و به یافتن پاسخ های ملموس برای آنها کمک کنند. آنها را در زمان واقعی با اضافه شدن قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد OpenAI، که سیستم‌های Sprinklr از طریق API سازمانی OpenAI متصل می‌شوند، این خروجی اکنون می‌تواند به صورت متن ارائه شود.

Pavitar Singh، مدیر ارشد فناوری Sprinklr افزود که آنها شاهد “تقاضای گسترده برای قابلیت های هوش مصنوعی مولد برای بهبود خدمات مشتری و کارایی کارکنان” بوده اند. او ادعا می کند که محصول جدید “پتانسیل ایجاد انقلابی در دفتر فروش برای مشتریان جهانی ما” دارد. همانطور که توماس اضافه می کند، “تا به حال ما هوش مصنوعی مولد نداشتیم، ما هوش مصنوعی واکنشی داشتیم.”

Sprinklr AI+ در هر چهار مجموعه محصول خود – مرکز تماس به عنوان یک سرویس (CCaaS)، مدیریت رسانه های اجتماعی، بازاریابی و ابزارهای تحقیقاتی یکپارچه خواهد شد. به گفته این شرکت، Sprinklr AI+ به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا داده‌های CX بدون ساختار را از بیش از 30 کانال دیجیتال – از جمله پلتفرم‌های اجتماعی، پلت‌فرم‌های پیام‌رسان و میلیون‌ها سایت خبری، وبلاگ و بررسی در دسترس عموم – با هوش مصنوعی مولد ترکیب کنند تا محتوا تولید کنند. بازخورد و کمک را بهبود ببخشید و سریعتر بینش ها و اقدامات بعدی را شناسایی کنید.”

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


در سال مالی گذشته، Sprinklr درآمدی معادل 618.2 میلیون دلار ثبت کرد که نسبت به 492.4 میلیون دلار در سال مالی قبلی افزایش داشت. Sprinklr در هند در بنگالورو و گوروگرام فعالیت دارد و بخش بزرگی از نیروی کار خود را در هند استخدام می کند. یک ردیف بسیار اکتان قبلاً اسپرینکلر و بنیانگذار هندی الاصل آن را در روزهای اولیه همه گیری کووید-19 در کانون توجه سیاسی در کرالا قرار داده بود.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.