Stones2Milestones آموزش چند مرحله ای – اقتصادی بار را به دست می آورد

Stones2Milestones روز پنجشنبه گفت که مالتی استوری یادگیری – یک شرکت محتوای بچه گانه بوتیک مستقر در چنای – را با مبلغی نامشخص خریداری کرده است. در بیانیه ای آمده است ، با استفاده از این ، IP نشریه Multistory ، برنامه کتاب دوستداران مدارس و خانم Moochie Books ، بخشی از fREADom – سیستم عامل انگلیسی است.

همچنین ، بنیانگذار Multistory ، Amrutash Misra و تیمش در حال پیوستن به S2M هستند.

“… برنامه fREADom اکنون علاوه بر PGC و UGC ترکیبی از محتوای حرفه ای Multistory (PGC) نیز دارد. علاوه بر این ، کانال توزیع فیزیکی Multistory به گونه ای استفاده خواهد شد که کاربران fREADom در زندگی واقعی کتاب دریافت کنند. علاوه بر محتوای دیجیتال ، “در این بیانیه آمده است.

Multistory در سال 2011 تاسیس شد و با برنامه کتاب دوستداران مدارس وارد فضای کتابخوانی کودکان شد. این برنامه کتابخانه های مدارس را با محتوای تنظیم شده و ایجاد شده تکمیل می کند و در بیش از 200 مدرسه و توسط دو کودک لاکچری (KG تا کلاس 6) استفاده می شود.

علاوه بر 70 کتاب تولید شده توسط خانم موچی ، تیم Multistory همچنین بیش از 100 عنوان کتاب برای ناشران دیگر تولید کرد.

Stones2Milestones (S2M) مستقر در Gurugram در سال 2009 بر توسعه محصول با تکنولوژی edu تمرکز دارد. این نرم افزار FREADom را راه اندازی کرده است که تجربه یادگیری چند حالته را برای کودکان فراهم می کند تا مهارتهای انتقادی زبان را زود بدوزند.

کاویش گادیا ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت S2M گفت: “Stones2Milestones هدف تولید یک کالای کاملاً پشته انگلیسی با کلاس جهانی را دوباره تأیید می کند.”

برنامه fREADom و fREADom Live 1: 1 و 1: 7 کلاس انگلیسی در چند ماه گذشته رشد چشمگیری داشته است ، در سه چهارم 15 برابر رشد کرده است.

در بیانیه آمده است که درآمد سالانه این شرکت 1.5 میلیون دلار است و اطمینان دارد که 7.5 میلیون دلار ARR (درآمد دوره ای سالانه) را پشت سر بگذارد تا مارس 2021.

به تازگی ، این سازمان از بسته شدن بودجه Bridge به مبلغ 2.5 میلیون دلار به رهبری “غیر منطقی” و بنیاد LP Goldhirsh خود خبر داده است. در کل تیم ها ، این شرکت اکنون 300 کارمند و مستقل دارد.