stride ventures: شرکت بدهی سرمایه گذاری Stride Ventures برای اولین بار 100 میلیون دلار بسته شدن صندوق جدید را اعلام کرد.

Stride Ventures روز سه شنبه اولین بسته شدن صندوق سوم خود را با 100 میلیون دلار اعلام کرد. این شرکت که به تعداد زیادی از شرکت‌ها از جمله Sugar Cosmetics، Mensa Brands، Exotel، HealthifyMe و The Good Glamm بدهی‌های مخاطره‌آمیز ارائه کرده است، در نظر دارد برای سومین صندوق خود بیش از 200 میلیون دلار بسته شود.

این شرکت بدهی خطرپذیر همچنین از پلتفرم خدمات آنلاین خودروی GoMechanic پشتیبانی کرده بود که اخیراً در یک فروش پرخطر بارگیری شد. آگوست گذشته، این شرکت بسته شدن نهایی دومین صندوق بدهی خطرپذیر خود را به مبلغ 200 میلیون دلار اعلام کرده بود.

ایشپریت گاندی، موسس و شریک مدیریت استراید ونچرز، گفت: “ما خوشحالیم که اولین بسته شدن صندوق سوم خود را اعلام می کنیم.” بیش از 5000 کرور روپیه در اکوسیستم استارت آپی هند. موفقیت Stride Ventures در ارائه ارزش به سرمایه گذاران خود گواهی بر فرآیندهای دقیق و ساختارهای حاکمیت داخلی قوی ما است.”

در بیانیه ای، این شرکت اعلام کرد که بیش از 100 درصد از تعهدات خود را با موفقیت توزیع کرده است، از جمله پرداخت کوپن و بازخرید برای سرمایه گذاران اولیه اولین صندوق خود.

آپوروا شارما، شریک مدیریت Stride Ventures، گفت: «رویکرد بنیانگذار محور استراید همراه با حمایت گسترده سرمایه گذاران ما، ما را قادر می سازد تا سطح بازار بدهی خطرپذیر در هند را بالا ببریم. ما شاهد تقاضای رو به رشد برای بدهی‌های مخاطره‌آمیز هستیم، زیرا استارت‌آپ‌ها به دنبال بهینه‌سازی ساختار سرمایه‌شان و حفظ حقوق صاحبان سهام برای دورهای آینده هستند. با راه‌اندازی سومین صندوق خود، ما در موقعیت مناسبی برای برآورده کردن الزامات بدهی منحصر به فرد و جاه‌طلبی‌های جهانی استارت‌آپ‌های هندی هستیم. “

این شرکت گفت که از گروه مختلفی از سرمایه گذاران نهادی، از جمله بانک ها، شرکت های بیمه و دفاتر خانواده برای صندوق سوم خود حمایت دریافت کرده است. این صندوق در سرمایه‌گذاری محتاطانه در استارت‌آپ‌های با رشد سریع که مدل‌های تجاری قوی، اقتصاد واحد قوی و تیم‌های مدیریت ماهر را نشان می‌دهند، ادامه خواهد داد.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


بر اساس گزارش اخیر استراید ونچرز، مبلغ پرداخت شده از طریق بدهی خطرپذیر 2.6 برابر شده است، از 281 میلیون دلار در سال 2019 به 800 میلیون دلار در سال 2022. این گزارش افزود که انتظار می‌رود بازار بدهی خطرپذیر هند به استقرار سالانه 3 تا 4 دلار برسد. به غیر از Stride Ventures، برخی دیگر از صندوق های بدهی فعال در هند عبارتند از Alteria Capital، Trifecta، InnoVen Capital و Blacksoil.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.